Масаж для красивого і здорового тіла

Масаж для здорового тіла

Краса жінки нерозривно пов’язана з її здоров’ям. Це стосується і обличчя і тіла. Проблеми з суглобами приносять масу неприємних і хворобливих відчуттів. Хорошим засобом для збереження тіла молодим і красивим є масаж. Лікувальний масаж став першим помічником у лікарів – косметологів та мануальщика. Він широко застосовується в косметичних салонах і лікувальних установах.
Лікувальний масаж класифікується за характером захворювання. Для певного захворювання існує свій метод масажу.
Масаж має загальну форму впливу і місцеву. Під час загального масажу він впливає на всі частини тіла, але може акцентувати свою дію на конкретні зони. Тривати сеанс від 40 до 80 хвилин. Масаж ніколи не починають робити на сухе тіло. Обов’язково наносять масажне масло, яке має розігріти тіло і м’язи. Особливо якщо є суглобова і м’язовий біль.
Під час приватного масажу, вплив відбувається на окремі ділянки тіла, які мають хворобливі відчуття. Масаж окремих частин тіла проводиться більш ретельно. Лікувальний масаж призначається тільки лікарем.
Крім лікувального існує гігієнічний, загальнооздоровчий масаж. Він спрямований на підвищення обміну речовин і підняття загального тонусу організму. Також з його допомогою можна запобігти деякі захворювання століття. Малорухливий спосіб життя і неправильне харчування міських дам призводять до таких захворювань, як остеохондроз і радикуліт. Перші симптоми це поява болю в області спини. Вона викликана спазмом м’язів спини. Всі засоби, спрямовані на профілактику остеохондрозу повинні в першу чергу вести боротьбу з цим спазмом. Тут незамінний масаж для спини в комплексі з щоденними заняттями гімнастикою, вживанням потрібної кількості рідини і правильним харчуванням. Масаж спрямований на поліпшення м’язового кровопостачання та кровонаповнення всіх структур хребта. Необхідно ніжно і поступово витягувати хребет для того, щоб вивільнялися здавлені міжхребцеві диски. В іншому випадку вони нездатні відновити свою структуру і наповняться водою. Здорова спина без больових відчуттів забезпечить вам гарну поставу. Ви будете легко себе почувати на будь-яких підборах. Відповідно ваша хода буде легкою, гордою і невимушеною в будь-якому віці. Багато із заздрістю і захопленням подивляться вам услід.

Залишити коментар