Здоров’я природнім шляхом

Здоров'я природнім шляхом

Ви відчуваєте себе недобре і скаржитеся на здоров’я? Вам не подобається ваша зовнішність? І навіть весна не радує вас? Просто ваш організм втомився і ослаблений, він потребує вашої турботи і допомоги. Не потрібно поспішати і вдаватися до різних таблеток і ліків, спробуйте очистити для початку організм від всіх шлаків і переглянути правильність харчування на користь корисних продуктів.

Для чого і як потрібно чистити організм
Від поганого, не правильного харчування і просто з віком, наш організм накопичує до кілька кілограмів шкідливої речовини – в результаті відбувається інтоксикація.

Джерело накопичення і утворення шлаків є кишечник. Токсичні речовини з кишечника надходять на переробку в печінку, ну а вона при нормальних умовах їх знешкоджує, однак, при надлишку токсинів, різко знижується функція печінки, тоді вони надходять у кров і лімфу, відбувається отруєння організму, а це може привести до хвороби і навіть летального результату. Спочатку потрібно усунути умову, що сприяє забрудненню організму. Необхідне нормальне і здорове харчування. Це повинна бути свіжа, рослинна їжа з натуральних продуктів, що містить вітаміни, а так само активний спосіб життя, спорт. Спочатку потрібно очистити кишечник, печінку, нирки, лімфу.

Шлаки і їх поява
Головні джерела, які призводять до забруднення нашого організму – це вода і повітря. Віруси і бактерії, їжа яку ми любимо, тютюновий дим, а головне алкоголь.

Методи очищення
Існують різні методи очищення. Вранці рано натщесерце готуємо суміш з однієї столової ложки глауберової солі на склянку води. Через 30 хвилин випиваємо цитрусовий сік.

Цілий день нічого не їсти, ввечері зробіть клізму, вона допоможе видалити з товстої кишки відходи. Таку процедуру потрібно проробляти три дні поспіль. Наступного дня пити овочеві соки, їсти свіжий овоч, фрукт. Свіжо – віджаті соки можуть бути різні. Наприклад: буряковий – очищає печінку, нирки, а так само жовчний міхур. Морквяний – містить вітаміни: А, С які мають протиракову дій. Капустяний містить йод, очищає слизову оболонку шлунку і кишечника. Картопляний сік має високу кількість калію, хлору, сірки. Рекомендується пити з морквяним соком, для хорошого травлення. Сік петрушки чистить сечовий міхур, зміцнює судини. Багатий калієм і магнієм сік кульбаби, він також запобігає псуванню зубів.

Що дає очищення
Після очищення організму, нормалізується тиск і пульс. На 10% знижується вага тіла. Людина відчуває себе набагато молодшою, повертається смак до життя. Також необхідно пам’ятати і знати: відвари цілющих диких трав з медом, свіжі салат, горіхи волоські, каші з цільних злаків, допомагають відновлювати і приводити наш організм в позитивний стан. Заняття спортом завжди йде на користь, навіть пройтися в магазин за продуктами корисніше, ніж проїхатися на своєму автомобілі. Сіль можна замінити різними приправи. Кропива, кульбаби, заяча капуста, їстівні дикорослі трави, з них виходять корисні для організму салати. Травні салати містять живу воду, за своєю структурою близько до крові, клітинної рідини. Ну і як же без курортів з лікувальними водами. Адже саме там, ми отримуємо все необхідне для нашого організму, відпочинок, мінеральні води, чисте свіже повітря.

Залишити коментар