Апельсинова дієта для схуднення

Апельсинова дієта для схуднення, дієта для схуднення, апельсинова дієта, схуднення, швидке схуднення, дієта

Хоча апельсини і не ростуть на наших географічних широтах, ми до них настільки звикли, що вже не вважаємо їх екзотикою. Дійсно, сьогодні досить складно знайти продовольчий супермаркет або харчової ринок, в якому не було б цих соковитих помаранчевих плодів. Апельсини не тільки смачні, але і дуже корисні. Особливо, якщо згадати, що серед всіх складових інгредієнтів апельсина значний відсоток припадає на вітамін C.

Цей вітамін, який відомий також як аскорбінова кислота, підвищує стійкість організму до хвороботворних збудників, укріплює міцність судинних стінок (тим самим знижуючи ймовірність пошкодження кровоносних судин і ризик кровотеч), покращує відтінок шкіри і підвищує її пружність і еластичність, бере участь у всіх обмінних процесах і в освіті необхідних для організму біологічно активних речовин (наприклад, деяких гормонів). Ось чому апельсини не тільки приємні на смак, але і можуть використовуватися для лікування та профілактики багатьох захворювань.

В даний час сфера застосування апельсинів кілька розширилася. Так, сьогодні апельсини зі звичайних екзотичних ласощів поступово перетворюються в засіб для ефективного схуднення, що дозволяє за короткий проміжок часу досягти відчутного позбавлення від зайвих кілограмів. Всього лише за тиждень апельсинова дієта для схуднення допомагає скинути до 6-7 кг. Це пов’язано з тим, що споживання апельсинів швидко і надовго втамовує голод. До того ж завдяки низькій калорійності продукту він не дає прибавку у вазі навіть при вживанні значних його кількостей. Саме на цьому принципі і побудована одна з апельсинових дієт, яка полягає у поглинанні не менше кілограма цих фруктів на день. Крім апельсинів, в щоденний раціон входять близько двох літрів негазованої води і деякі інші продукти, які щотижня варіюються. За такою схемою дієта повинна тривати не менше трьох тижнів, причому в перший тиждень апельсини і воду щодня слід «розбавляти» двома «крутими» яйцями, у другий тиждень – будь-якими кашами, але без додавання солі або будь-яких інших спецій. І, нарешті, в третій тиждень раціон щодня додатково збагачується овочами і фруктами. За свідченням більшості з тих, хто пройшов «бойове хрещення» такою апельсинової дієтою, другий тиждень найважчий і самий «несмачний».

Вищеописаний різновид апельсинової дієти має і прихильників і супротивників. Перших надихає отримання швидкого результату і незвичайна легкість, яка відчувається у всьому тілі під час дотримання дієти. Це багато в чому пов’язане з особливостями дії все тієї ж аскорбінової кислоти. Справа в тому, що вона має загальну тонізуючу дію, сприяючи підвищенню настрою, збільшення працездатності, фізичної і розумової активності. Тому апельсини рекомендують при хронічній втомі і загальної слабкості, а також після важких і тривалих захворювань для якнайшвидшого відновлення організму.

Опоненти апельсинової дієти в якості свого аргументу, як це не дивно, наводять той же факт, що і прихильники – занадто швидке схуднення. Дійсно, кожна медаль має зворотний бік. У даному випадку настільки «швидкісна» втрата ваги чревата відразу декількома неприємностями, пов’язаними зі зрушенням обмінних процесів. Особливо може постраждати шкіра, яка при різкій втраті жирової основи починає провисати і зморщуватися, підкреслюючи менш помітні до цього часу зморшки, целюліт та інші зовнішні дефекти. Щоб цього уникнути, рекомендується приділити посилену увагу своїй шкірі, використовуючи відповідні косметичні препарати. Корисно буде сходити в салон краси для отримання консультації фахівця-косметолога. Ще одним несприятливим чинником є висока алергенність апельсинів. Якщо ж ще згадати, що протягом першого тижня в раціон включаються яйця (які також сприяють проявам гіперчутливою реакцією), стає зрозуміло, що алергікам апельсинова дієта для схуднення, найімовірніше, протипоказана. Щоправда, існують і інші, більш прийнятні схеми апельсинових дієт, проте в будь-якому випадку не завадить перед цим поговорити з лікарем-алергологом.

Стильная и красивая керамическая плитка сделает Ваш дом более уютным в который Вы захотите возвращаться снова и снова.

Залишити коментар