Ароматична дієта для схуднення

ароматична дієта для схуднення, дієта для схуднення

Щоб менше їсти, протягом дня вдихайте приємні, нейтральні харчові аромати – наприклад, ваніль, зелене яблуко, корицю.Щоб менше з’їсти при черговому прийомі їжі, вдихайте запахи до і під час їжі. Щоб не переїдати увечері, на протязі дня не пропускайте прийомів їжі, а ввечері “годуйтесь” запахами. Справа в тому, що до кінця дня раціональна частина свідомості “засипає”, “працює” тільки емоційна. Ось вона і змушує нас об’їдатися, навіть не віддаючи собі в цьому звіту. Запахи пригнічують апетит, тому що діють безпосередньо на емоційні відділи мозку.

Техніка вдихання: затисніть одну ніздрю і зробіть три глибокі вдихи іншою; потім поміняйте ніздрю і повторіть те ж саме. Для “Ароматичного схуднення” підходять інгалятори, трави, прянощі, запашні екстракти. Тримайте інгалятори під рукою, в безпосередній близькості. Коли рука в черговий раз потягнеться за бутербродом або шоколадним батончиком, нехай наткнеться на інгалятор.

При великій зайвій вазі та непомірному апетиті вдихати запахи треба якомога частіше. На першому етапі “лікування” – до 300 разів на день. Часто міняйте запахи – звикання знижує ефективність методу. Щоб краще розібратися зі своїми звичками в їжі, ведіть щоденник. Насолоджуйтесь природними запахами їжі. Їжте їжу гарячою: у гарячих страв, особливо соусів і супів, аромат сильніший.

Якщо Вам не підійшла ця дієта, поверніться до списку дієт і розгляньте наступний варіант дієти.


Залишити коментар