Бананова дієта для схуднення

Бананова дієта для схуднення, дієта для схуднення, бананова дієта

В основі бананової дієти, як видно з назви, лежать банани. Слідкуйте, щоб банани були повністю зрілими. Недостиглі банани містять нерозчинний крохмаль, який не перетравлюється, внаслідок чого викликають газоутворення. Банани сприяють відновленню слизової шлунка і в цілому позитивно впливають на стан шлунково-кишкового тракту. Що міститься в бананах калій сприяє виведенню зайвої рідини з організму, це також одна з причин, чому саме цей фрукт використовується для дієтичного харчування. Крім того, калій необхідний серцю – він важливий для роботи серцевого м’яза.

Таким чином, завдяки властивостям банана ви зможете не тільки скинути зайву вагу, але і нормалізувати травлення і вивести шлаки з організму. Банан надає неоціненну допомогу в боротьбі з гастритом, а тому така дієта буде особливо корисна людям з цим захворюванням.

Існує 2 варіанти бананової дієти для схуднення

1 варіант

Заготовляють на 1 добу 3 банани і 3 стакани знежиреного молока. Ці продукти діляться на 3 прийоми їжі, тобто виходить, що на кожний прийом припадає по 1 банану і 1 склянці молока.

Дана дієта розрахована на 3 дні, за цей час зазвичай скидається 3 кг. Є результати і з 1,5 кг за день. Така дієта не підходить людям з індивідуальною непереносимістю молока. Однак можна використовувати кефір в якості заміни.

2 варіант

На добу береться 1,5 кг бананів, зелений чай в необмеженій кількості. У цьому варіанті дієти немає певного режиму прийому їжі, ви можете їсти банани щоразу, як виникає відчуття голоду. Чай ж не можна вживати з цукром.

Дієта триває від 3-х до 7-ми днів, за цей час скидається по 1 кг за день, тобто як і в першому варіанті.

Це дуже сувора дієта для схуднення, в ній немає білків і жирів, вона є великим стресом для організму, тому перш, ніж починати її, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Отдых – это не только способ забыть о ежедневных заботах, но и положительные эмоции, которые останутся с Вами на всю жизнь. Заказывайте туры на Бали из Донецка и отправляйтесь в интересное и увлекательное путешествие.

Залишити коментар