Дієта для схуднення сідниць та стегон

дієта для схуднення

Якщо ви запитаєте жінок, де їм перш за все необхідно схуднути, навіть сама тоненька жінка напевно скаже: в області сідниць і стегон. Ця область – найстійкіша і важкодоступна для схуднення. Дієта ставить своєю метою прибрати поклади жиру саме з цих місць завдяки поєднанню дієти з дуже низьким вмістом жиру і вправами. Дослідження показали, що у жінок жирові клітини більші, ніж у чоловіків, і більш успішно відкладають жир. Жінки ще й тому більш схильні до ожиріння, що їх жирова тканина підгодовується естрогеном (гормоном), який підживлює жирові клітини на стегнах і сідницях. Сутність даної дієти для схуднення в тому, що майже весь жир виключається з харчування, а людина привчається їсти більш здорову їжу. Дієта не така бідна калоріями, щоб залишити людину голодною: раз на день належить обід з трьох страв, від якого відступлять будь-які муки голоду. Це не змінить швидкості вашого обміну речовин і не викличе ефекту “рикошету”.

Типове меню на добу дієти для схуднення

Сніданок: 20 г сухого сніданку, маленький банан, зняте молоко з денної норми 280 мл.

Ленч: картоплина в мундирі з банкою печеної квасолі 225 р.

Обід: цибулевий суп з картоплею, каррі з курчати з бурим рисом, малина із знежиреним йогуртом .

Плюси
Споживання меншої кіль-ті жирів життєво важливо для здоров’я, тому що тим самим знижується ризик серцево-судинних та інших захворювань.
Не треба рахувати калорії.
При цій дієті для схуднення можна навіть помірно вживати алкоголь.
Можна їсти  необмежена кількість овочів.

Мінуси
Довготривала низькожирова дієта може викликати недостаток певних жирних кислот в організмі, від чого можуть наступити різні розлади, від порушення місячного циклу до сухості шкіри. Ці жирні кислоти містяться в рослинних оліях. Усі рослинні і тваринні жири, маргарини і більшість горіхів виключені з цієї дієти для схуднення, тому тим, хто дотримується її довгий час, необхідно приймати щодня по капсулі риб’ячого жиру та олії шипшини, що складає всього п’ять калорій.
Низькожирові дієти майже не дають організму засвоювати необхідну кількість вітамінів і мінералів, особливо гостро їх дефіцит відчувається, якщо ви вагітні. Тому найправильніше – приймати полівітаміни як запобіжний засіб.

Узнайте как проводить отбеливание зубов в домашних условиях чтобы не навредить себе и максимально достичь желаемой цели.

Залишити коментар