Дієта дня – схуднути швидко!

схуднути швидко на 10 кг за 10 днів

Дієта 10 кг за 10 днів не найшвидша (у порівнянні з іншими короткостроковими дієтами), але дуже високоефективна і саме вона нам покаже як можна швидко схуднути . У першу чергу завдяки дуже низькій калорійності такого овоча, як капуста, який є головним складовим продуктом даної дієти. Причому при такій низькій калорійності цей овоч містить безліч необхідних вітамінів, елементів і мінералів.

Існує велика кількість різних сортів і видів капусти, які характеризуються різним складом енергетичної цінності (брюссельська капуста – 44 ккал, капуста кольрабі – 42 ккал, кольорова капуста – 32 ккал на 100 гр відповідно). Дієта 10 кг за 10 днів зовсім не обмежує у виборі її сортів, вибирайте на свій смак.

Також можна комбінувати, але все ж краще звичайна свіжа білокачанна капуста, тому, що в ній міститься мінімальна калорійність 27 ккал. Ще дуже низька калорійність у квашеної капусти – 19 кілокалорій.

Дієта 10 кг за 10 днів має на увазі, що необхідно хоча б раз в три дні вживати свіжу капусту, яку можна замінити квашеною.

Така дієта дуже жорстка, тому при нападах голоду можна без всяких обмежень їсти свіже листя капусти. Під час неї також без всяких обмежень можна пити свіжий зелений чай або немінералізованну воду без газу, оскільки вони не загострюють почуття голоду. Краще всього, якщо за цілий день випити не менше 1,3 літра, тому що аналогічні вимоги вводить медична дієта.

З ранку бажано включити в меню чорну кава. Як правило, чорна кава входить до складу майже всіх швидких дієт. Це обумовлено тим, що мелена кава прискорює обмінний процес і сприяє більш швидкій втраті зайвої ваги.

Дієта 10 кг за 10 днів містить дуже низьке число вуглеводів, але це цілком достатній мінімум, який необхідний людині на добу, і який дозволяє організму досить інтенсивно витрачати свої резерви з жирових відкладень.

Слід знати, що працездатність людини буде трохи знижена. Так само існує ризик виникнення апатії, зменшиться швидкість реакції, може погіршитися увага і виникнути головні болі. Тому для проведення цієї дієти найбільш підходящим часом буде відпустка.

Тепер вам відомо як схуднути швидко та надовго. Також непоганою вважається японська дієта на 14 днів, яка приносить швидкі результати та надовго закріплює отриманий результат.

Залишити коментар