Дієта та вправи для стегон

Дієта та вправи для стегон

Якщо ви бажаєте, щоб ваші стегна стали пружні і підтягнуті, виконуйте наступні рекомендації

Виключите зі свого раціону спиртне, каву і жирну їжу. Перейдіть на фрукти; особливо рекомендується
кавун: він прекрасно виводить зайву рідину з організму. Щодня з’їдайте по половині кавуна або дині і додайте до цього три наступні легкі закуски:

а) 150 г грибів, приготованих на грилі, одна варена картоплина, велика порція змішаного салату;

б) два добре просмажених на грилі біфштекса з помідорами, дві столові ложки кукурудзяних зерен;

в) 50 г будь-яких непідсолоджених пластівців, один стаканчик дієтичного йогурту.

Вправи для стегон:

Ляжте на спину, руки витягнуті уздовж тулуба долонями вниз. Підніміть ліву ногу вгору, трохи зігніть в коліні і перенесіть її управо, торкнувшись коліном підлоги. Поверніться у вихідне положення, повільно випрямляючи коліно. Виконайте те ж саме правою ногою. Повторите вправу 10 р.

Мета: внутрішня поверхня стегна:

Вправа 1. Сядьте на підлогу, відкиньтеся назад і зіпріться на лікті. Зігніть одну ногу в коліні, носок відтягніть на себе. Максимально відводячи ногу убік, прагніть випрямити її. Теж саме повторите з іншою ногою. Вправу повторите не менше 60 разів з двома підходами.

Вправа 2. Лежачи на боці, зігніть ногу в коліні. Інша нога пряма, коліно повернене убік, носок відтягніть на себе. Стежте за тим, щоб сідниці були максимально напружені. Повільно піднімайте і опускайте пряму ногу, прагнучи не торкатися підлоги. Вправу повторите 50 разів, після чого ноги поміняйте.

Вправа 3.  Підйом по сходах – це теж відмінна вправа для внутрішньої поверхні стегна. Встаньте на сходах лицем до поручнів так, щоб ноги знаходилися на різних сходинках. Тримайтеся за поручні руками для рівноваги (і щоб не впасти). Тепер крокуйте по сходах, перекидаючи ноги хрест навхрест. Робіть вправу не дуже швидко, і так до кінця сходів.

Мета: зовнішня поверхня стегна:

Вправа 1. Лежачи на боці, зіпріться на лікоть, поклавши обидві руки перед собою. Випрямите ноги і витягніть носки. Підніміть ногу на 45 градусів і повільно поверніться у вихідне положення. Нога не повинні торкатися одина одну. Вправу повторите 30 разів кожною ногою.

Мета: задня поверхня стегна:

Вправа 1. Ляжте, зіпріться на лікті. Витягніть ногу так, щоб вона була прямим продовженням тіла. Зігніть ногу в коліні і поверніться у вихідне положення. Носок має бути максимально відтягнутий на себе. Виконуйте вправу 80 разів з двома підходами, поперемінно кожною ногою.

Мета: передня поверхня стегна:

Вправа 1. Ляжте на підлогу, зіпріться на лікті. Максимально підніміть ноги вгору. Повільно опускаючи їх, одну ногу зігніть в коліні, а іншу, пряму, прагніть не торкатися підлоги. Вправу виконуйте поперемінно кожною ногою, поки не втомитеся.

Мета: позбавитися від просвіту між стегнами

Не всі жінки мріють схуднути і зробити свої стегна стрункішими.

Дуже худі стегна – це привід для засмучення багатьох дівчат і жінок. Для цього випадку є 4 дуже ефективних вправи, які швидко допоможуть Вашим стегнам знайти красиву (і таку потрібну Вам!) форму.

Вправа 1. Ляжіть на спину, ноги зігніть в колінах і розведіть в сторони, не відриваючи стопи від підлоги і один від одного. Спробуйте з’єднати коліна, чинячи руками сильний опір, потім знову розведіть ноги в сторони. Повторите 8-10 разів по 2-3 підходи. Для більшого і фіксованого навантаження можна використовувати еспандер.

Вправа 2. Сядьте на стілець і затисніть між колінами невеликий м’яч. Стискуйте його ногами протягом 7-10 секунд. Повторите 5-10 разів.

Вправа 3. Ляжте на спину, витягніть ноги. Помістіть м’яч між стопами і здавлюйте протягом 7-10 секунд. Повторите 5-10 разів.

Вправа 4. Встаньте на кахельну підлогу або лінолеумі в шкарпетках, поставте ноги на ширині плечей, з’єднайте ноги, не відриваючи стопи від підлоги, як би ковзаючи по ньому. Спочатку при виконанні вправи можете триматися за спинку стільця. Виконуйте вправу до тих пір, поки не втомитеся.

Весело провести время поможет сайт slotinator.com – онлайн рулетка на деньги, где с легкостью можно сорвать джек пот.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Дануська.

Суперово! А результат не змусить себе чекати?

Виталий

Красивые бедра мечта каждой девушки!!! а еще сжигаются лишние калории,совмещается приятное с полезным. отличные упражнения.

Залишити коментар