Дієта за знаком зодіаку 1

Дієта за знаком зодіаку

В сучасному світі, напевно, не знайдеться  дівчини яка б не сиділа на дієті або хоча б раз в житті не думала про це. Здорове харчування та спорт – все це є невід’ємною частиною сучасних дівчат а також хлопців. Але що робити коли в різноманітті дієт не можеш знайти дієту яка б підходила саме тобі. В такому випадку ви можете скористатися дієтою за знаком зодіаку і переконатися в ефективності  дії дієти на собі.

Дієта за знаком зодіаку Скорпіон. Скорпіон сриятливий до інфекції, і вона частіш за все атакує горло та сечестатеву систему. Йому потрібно дотримуватись міри в їжі, відмовитись від спиртних напоїв, жирної і гострої їжі.Кращі продукти – ті, що сприяють кровотворенню (злаки, молоко, гречана каша, гов’яжа печінка). З кровоочисних трав можна рекомендувати гусячу траву, кропиву. З тваринних білків Скорпіон краще за все засвоює м’ясо птиці. Рекомендується кілька раз на тиждень пити чай з кропиви або сік з кропиви.

Дієта за знаком зодіаку Лев. Слабкі місця організму – серце, великі кров’яні судини, спинний мозок, щитовидна залоза. В харчуванні Лев дозволяє собі лишнє, тому повинен слідкувати за соєю вагою. Він потребує в дієті, багатій білками, але бідній крохмалем та вуглеводами.Йому слід уникати жирної їжі, темного м’яса, алкоголю і кондитерських виробів. Корисно якнайчастіше їсти маслини. Для підтримки сердечного м’яза Лев потребує в підвищеній кількості калію (інжир, ізюм, сухофрукти, картопля, баклажани, кабачки). В мені можуть бути присутні біле м’ясо, молочні продукти, яйця, бобові. Обов’язкове включення в дієту цибулі, часника, пастернака. Сливи і апельсини, знімаючі сердечне напруження – найкращі з фруктів для Лева. З овочів бажано вибрати в яких клітчатка погрубша, щоб запобігти запорам.

Дієта за знаком зодіаку Скорпіон. Скорпіон сприятливий до їнфекції, і вона частіш за все атакує горло та сечистатеву систему. Йому потрібно дотримуватись міри в їжі, відмовитись від спиртних напоїв, жирної і гострої їжі.Кращі продукти – ті, що сприяють кровотворенню (злаки, молоко, гречана каша, гов’яжа печінка). З кровоочищуючих трав можна рекомендувати гусячу траву, кропиву. З тваринних білків Скорпіон краще за все засвоює м’ясо птиці. Рекомендується кілька раз на тиждень пити чай з кропиви або сік з кропиви.

Дієта за знаком зодіаку Терези. Слабке місце організму – нирки, розлад функцій виділення, видалення шлаків і солей. Погане видалення відображається на стані шкіри. Стратегія харчування – не перевантажувати організм, особливо жирами і солодким. Терезам можна мучні і макаронні вироби, страви з пониженим вмістом солі.Не рекомендуються сирокопчені вироби, маргарин і велика кількість молока. Кисломолочні продукти добре впливають на обмін речовин. В дієті повинні бути присутні достатня кількість хліба, рису, свіжих і варених овочів, фруктів, особливо слив, персиків і абрикосів. Для укріплення вен Терези постійно потребують вітаміну Е. Для покращення крові Терезам потрібна мідь ( огірки, морські молюски, редиска, салат, буряк, чорна смородина, клубніка, клюква).

Дієта за знаком зодіаку Діва. Слабкі місця Діви – кишечник, на роботу якого, окрім якості їжі, діє ще психічний стан. Для цього знака особливо важлива дієта і регулярність звичок. Дівам корисно вегетеріанство. Овочі, крупи, макаронні вироби, повинні складати основу її дієти. М’ясо не забороняється , але краще його їсти дуже рідко і тільки в вареному вигляді. Рекомендується використовувати рослинне масло. Діві протипоказані концерви, тваринні жири, сирокопченості.

Дієта за знаком зодіаку Рак. Слабкі місця організму – травна система і лімфообіг, особливо в грудних залозах. Висока недовірливість і здатність тягнутись в їжі до того, що йому не корисно, роблять необхідною для Рака сувору дисципліну в дієті.Слід уникати продукти, які визивають бродіння та печіння в шлунку. Спиртне і пиво небажані, рівно так як і кондитерські вироби. Слід вживати рибу, злаки, кисломолочні продукти. Ідеально підходять для Раків малі і часті прийоми їжі. Не слід вживати багато сирих овочів і кислих фруктів.. Після їжі не рекомендується пити солодкий чай. Жареного краще не вживати. М’ясо виключно біле – відварне або запечене, риба – відварна.

Пока нет собственного жилья? Не переживайте, аренда квартир по доступной цене – это то, что вам сейчас нужно!

Залишити коментар