Голлівудська дієта для схуднення

Голлівудська дієта для схуднення

Правда про голлівудську дієту

Голлівудська дієта – це науково обгрунтована програма швидкого схуднення, розрахована на 48 годин. Якщо ви в точності дотримуватимете рекомендації цієї дієти, то ви зможете розлучитися з 4,5 кг вашої ваги всього за якихось 48 годин. До великого жалю 4,5 кг, які можна скинути за допомогою дієти, – це не жир, а всього лише деяка кількість м’язової маси і рідина. Вам не вдасться розлучитися за допомогою голлівудської дієти не те що з 4,5 кг жиру, але і з кілограмом – це просто фізично неможливо.

Втрата м’язової маси при голлівудській дієті приводить до уповільнення обміну речовин, що безпосередньо впливає на накопичення жиру. Якщо навіть ваги і показують що ви втратили декілька кілограмів не забувайте про те, що процентний вміст жиру у вашому організмі збільшився. Голлівудська дієта направлена, перш за все, на візуальне зниження ваги за допомогою виводу з організму шкідливих речовин і наданні травній системі короткочасного відпочинку.

Вона передбачає вживання виключно натуральних продуктів і певних поєднань, необхідних організму вітамінів, антиоксидантів, фруктів, мінералів і ефірних масел. За твердженням творців голлівудської дієти її секрет полягає в певному поєднанні натуральних овочевих і фруктових пюре, свіжих фруктів, мінералів і ефірних масел, розроблених в наукових лабораторіях і сприяє виведенню токсинів з організму. Принцип дії голлівудської дієти для схуднення заснований на порушенні механізму засвоєння калорій і як наслідок надання відпочинку травній системі.

Окрім цього голлівудська дієта допомагає відновити мінеральний і біохімічний баланс в клітках і тканинах організму, а також збагачує кров життєво важливими елементами, такими як мінерали і ензими не турбуючи при цьому травну систему. За задумом розробників голлівудська дієта на дві доби замінює звичний раціон харчування. Бездоганне дотримання дієти приведе до втрати води в організмі і як наслідок до втрати деякої м’язової маси.

Не варто живити ілюзій відносно голлівудської дієти для схуднення – ви отримаєте лише короткочасне зниження вашої маси, після чого легко наберете колишню вагу. Причому тим, хто спробував застосувати дану дієту необхідно відразу ж після її закінчення пройти процедуру відновлення організму – в цьому вам допоможуть різні мультивітаміни і мінерали.

Залишити коментар