Кашова дієта для схуднення

Кашова дієта для схуднення, кашова дієта, дієта для схуднення, схуднення, дієта

Красива струнка фігура є предметом мрій практично всіх жінок. І навіть ті, хто має цілком струнку фігуру, часто бувають незадоволені якоюсь її частиною і фанатично намагаються її поліпшити. Вибираючи ту або іншу дієту, яка покликана допомогти в справі позбавлення від зайвих кілограмів, краще вже зупинити свій вибір на тій, яка крім схуднення принесе ще й користь. Кашова дієта – це не просто спосіб скинути зайву вагу, це ще й відмінна очисна програма для тих, хто страждає алергією, висипом вугрів, проблемами з печінкою і жовчним міхуром.

Кашова дієта для схуднення сприяє нормалізації процесу травлення і благотворно впливає на роботу кишечника. Кашова дієта дотримується протягом десяти днів, при цьому каша повинна варитися тільки на воді, без додавання солі, олії, соєвого соусу, будь-яких спецій. Перед варінням кашу необхідно ретельно промити, а воду для варіння використовувати очищену. Чим менше каша розварена, тим більший ефект очищення виходить в ході дієти. Набряклі від води зерна стимулюють перистальтику кишечника, а також очищають його стінки від накопичених шлаків. У ході вживання каш нормалізується не лише стан шлунково-кишкового тракту, а й стан шкіри. Адже, як відомо, краса і чистота шкіри багато в чому залежить від стану внутрішніх органів і особливо кишечника. Більшість харчових алергій і різного роду висипань на шкірі є не що інше, як результат зашлакованості кишечника, порушення його роботи.

Великим плюсом кашової дієти для схуднення є відсутність почуття голоду. Протягом усіх десяти днів дозволяється вживання каш в будь-який час, по першому почуттю голоду. Крім того, вибір каш не обмежується, так що можна змінювати каші кожен день, виходячи зі своїх смаків. Якщо є бажання дати своєму організму максимальну кількість корисних речовин, то варто зупинити свій вибір на гречаній, пшоняній, рисовій або вівсяній каші. Не забороняється також вживання пшеничної, ячної і перлової круп.

Корисність кашової дієти полягає не тільки у механічному очищенні організму, а й у тій високій поживній цінності, яку містять в собі каші. До складу каш входить більшість необхідних людському організму вітамінів, мікроелементів і корисних речовин. Крім того, каші, будучи рослинною їжею, добре засвоюються і виводяться людським організмом.

При наявності у людини хронічних захворювань, дотримуватися кашової дієти потрібно тільки після консультації з лікарем-дієтологом. Але в цілому, дотримання кашової дієти не призводить до загострення більшої частини захворювань і допомагає налагодити нормальний обмін речовин. Особливо корисно дотримання кашової дієти при проблемах з печінкою і жовчним міхуром. У ході кашової дієти організм отримує велику кількість складних вуглеводів, які, на відміну від багатих в нашому харчуванні легкозасвоюваних вуглеводів, дають відчуття ситості і не перевантажують підшлункову залозу.

Позитивний вплив кашової дієти для схуднення позначається і на стані імунітету, оскільки очищений організм легше пручається хвороботворним бактеріям і вірусам. Після проходження кашової дієти багато помічають навіть зміни своїх смакових звичок, що дозволяє позбутися найбільш шкідливих з них. Іноді в ході кашової дієти може відчуватися деякий психологічний дискомфорт, відчуття пригніченості. Це може бути результатом деякої одноманітності харчування і особливо відчувається в перші два-три дні. Потім відбувається адаптація організму до нового харчування, з’являється почуття легкості, яке окрилює і допомагає витримати кашову дієту до кінця.

Під час кашової дієти для схуднення краще вживати мінеральну воду без газу, зелений або трав’яний чай. Випивати рідину потрібно не пізніше, ніж за півгодини до їжі або через півгодини після неї. Не варто запивати їжу, так як в цьому випадку концентрація шлункового соку знижується, що зменшує інтенсивність травних процесів.

Важливим є поступовий вихід з кашової дієти для схуднення. Кращим варіантом може бути поступова заміна спочатку одного прийому їжі на одинадцятий день, на дванадцятий день іншого, а потім і решті їжі звичайним харчуванням. Потрібно постаратися не вводити в перший час в раціон велика кількість жирної і смаженої їжі, щоб не створювати різкого збільшення навантаження на травну систему.

Маленькие дети требуют много сил и внимания. Молодой маме трудно справиться с детьми если она еще и работает. Помочь в воспитании детей сможет опытная няня Киев, которая будет заботиться и всесторонне развивать доверенных ей детей.

Залишити коментар