Кефірна дієта для схуднення

Кефірна дієта

Корисні властивості кефірної дієти

Особливість кефірної дієти для схуднення — ефект схуднення не дуже швидкий, та зате стійкий. Є приклади, коли регулярні курси кефірної дієти давали зниження ваги до 8-10 кілограмів, і що найчудовіше — здоров’ю від цього лише користь, і скинуті кілограми більше не повертаються! Кефірна дієта для схуднення буде також корисна при багатьох захворюваннях: ожирінні, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі і цукровому діабеті з ожирінням, недостатності кровообігу, нефриті, хворобах печінки і жовчних доріг, подагрі, сечокам’яній хворобі без фосфатурії. По своєму ефект кефірної дієти прирівнюється до очищення кишечника.

Концепція схуднення за допомогою кефірної дієти полягає в тому що, організму потрібне молоко і молочні продукти, які у свою чергу насичують, додають кальцію і притуплюють голод.  Існує декілька варіантів кефірної дієти, результат яких практично не відрізняє.

Варіанти кефірної дієти

Перший варіант кефірної дієти: 1,5 літра кефіру без цукру випивати в п’ять-шість прийомів через однакові проміжки часу. Тривалість такої дієти – 3 дні.

Другий варіант кефірної дієти: 1,5 літра кефіру без цукру, 0,5 і 1 кг солодких фруктів і овочів. Кефір слід випивати в шість прийомів через однакові проміжки часу. Фрукти і овочі вживати за годину після прийому кефіру. Тривалість такої дієти – 3 дні.

Третій варіант кефірної дієти: перші три дні пітb обезжbрений кефір по 1 – 1,5 л. у день, після 3 дня яблука 1 – 1,5 кг в день, наступні три дні знову кефір. Тривалість дієти – 9 днів.

Четвертий варіант кефірної дієти:

1 день – п’ять варених картоплин і півтора літри кефіру;

2 день – 100 грамів вареної курки і ті ж півтора літри кефіру;

3 день – 100 грамів відвареного м’яса плюс 1,5 літра кефіру;

4 день – 100 грамів вареної риби з традиційним кефіром;

5 день – фрукти і овочі (окрім калорійних бананів і винограду!) і 1,5 літра кефіру;

6 день – один суцільний кефір;

7 день – мінеральна вода.

Перед цією дієтою необхідно заздалегідь очистити кишечник. Більше нічого не їсти в ці дні не можна, готувати потрібно без цукру і солі. Не захоплюйтеся кефірною дієтою . Рекомендується повторювати дієту приблизно раз в два місяці.

Купить фризеры для мягкого и твердого мороженого по очень доступнымценам можно посетив интернет-магазин оборудование для уличной торговли.

{ 5 comments… читати їх нижче або додати один }

Наталя Волощак (червона)

клас треба спробувати

Саша

А пять картопель це на день????

kralya

Саша, так.

Elena

Поділіться своїми результатами. Скільки ви змогли скинути з цією дієтою?

Оксана

Спасибі велике за надану інформацію! Обов’язково спробую :)

Залишити коментар