Кислотно-лужна дієта: підтримуємо баланс – втрачаємо кілограми

Кислотно-лужна дієта, дієта, легка дієта

Багато дівчат, стурбовані проблемою втрати зайвої ваги, будуть раді дізнатися, що існує чарівна дієта, яка допоможе втратити від двох до чотирьох кілограмів у перший тиждень. Потрібно просто переглянути свій раціон, рухаючись у потрібному напрямі.

Це здається неймовірним на перший погляд, але, на думку багатьох фахівців, введення в раціон правильної пропорції продуктів кислотних і лужних може стати запорукою стрункості, тому що так, виявляється, набагато легше контролювати апетит. Дієта з балансом кислотних і лужних продуктів допоможе втратити до чотирьох кілограмів у перший тиждень, а надалі поступово позбуватися від кілограма кожен тиждень, що є самим оптимальним і безпечним ритмом.

Секрети правильної дієти

У звичайному житті ми звикли споживати дуже багато очищеної їжі, цукор, жири і кислоти. Кислотоутворюючі продукти провокують дисбаланс, що часто є причиною набору ваги через різке підвищення рівня інсуліну.

Однак не можна говорити лише в негативному плані про кислотах, тому що їх негативний ефект можна легко приборкати, якщо поєднувати кислоти (м’ясо) з лужними продуктами (фрукти й овочі). Тоді кислотно-лужний баланс організму налагодиться.

Приклади сполучень: салат і шматочок сиру, шинка і сирі овочі / фрукти, шпинат і червоне м’ясо.

Легка дієта

Перевагою даного режиму харчування є легка переносимість, бо не треба себе в чомусь сильно обмежувати. Щоб підтримувати себе у формі потрібно, щоб при кожному прийомі їжі на тарілці знаходилося приблизно 70% овочів і фруктів і 30% кислотних продуктів. Тому варто шукати не гарнір до м’яса, а доповнення у вигляді кислотного продукту для овочів і фруктів.

Лужні напої
Мова йде всього лише про напої, які утворюють луг. Це мінеральна вода з вмістом кальцію, калію, магнію, соди, бікарбонатів.  У мінеральну воду додайте трохи лимонного соку. Незважаючи на свій виражений кислий смак, лимон утворює луг, виводячи токсини.

Хороший цукор
Білий рис, білий хліб, очищені злакові перевантажують організм цукром, приносячи багато калорій, утворюючи зайву кислоту, що змушує набирати вагу. Кращою альтернативою їм стануть цільнозернові продукти.

Дві фази для скидання ваги
Якщо ви вирішили дотримуватися кислотно-лужну дієту, будьте готові до того, що не можна зриватися, поки ви зберігаєте цей режим харчування.

Перша фаза – перехідна від звичайного режиму харчування до дієтичного, коли метою є зниження кислотного рівня в організмі. Іншими словами – адаптація та детоксикація, що займає сім днів, протягом яких скидання ваги самий значний.

* Сніданок: свіжі фрукти з низьким глікемічним індексом (наприклад, яблука), персик, стакан соєвого молока, натуральний йогурт.
* Обід і вечеря: 150 г птиці, риба з оливковою олією, зелені овочі, натуральний йогурт.
* Скоротити: хліб, сир, вершкове масло, алкоголь.

Друга фаза – поступове схуднення. Після тижня в режимі детоксикації потрібен тиждень для підвищення лужного рівня.

* Сніданок: стакан овочевого соку, чашка фруктів, соєвий йогурт, мигдальне молоко.
* Обід і вечерю: салат із зеленою квасолею, овочевий суп, тарілка зелених овочів з сиром тофу, соєвий йогурт.

Мінералізуюча фаза (12 днів)
До сніданку необхідно додавати склянку мінеральної води і шматок цільнозернового хліба, на обід і вечерю – рибу або птицю. Щоб не набирати вагу заново, в перший тиждень після закінчення дієти треба дотримуватися лужних продуктів.

* Сніданок: чашка фруктів, натуральний йогурт, цільнозерновий хліб і білковий омлет.
* Обід і вечеря: закуска із свіжих овочів і фруктів, 150 г птиці або риби з овочами, йогурт, шматочок темного шоколаду (70% какао) на десерт.

Любите играть игры в социальной сети? Тогда Вам будет интересно знать все о взломе игр вконтакте на сайте vkgamer.com.

Залишити коментар