Малокалорійна дієта Галини Шаталової

Дієта Шаталової

Дізнатися що стає причиною хронічних захворювань, погіршення здоров’я, скорочення терміну життя людини в сучасному світі почала дізнаватися кандидат медичних наук Г. С. Шаталова. Вона виробила методику, яку назвала «системою природного оздоровлення». Свої погляди Галина Шаталова докладно виклала у кількох книгах, які багато в чому повторюють і в небагатьох доповнюють один одного.
І так, шлях до цієї системи, для самої Галини Шаталової, почався в альпіністському таборі в горах Алатау, де автор вивчала оптимальний раціон харчування людини при тривалих і важких фізичних навантаженнях. Тоді й потрапила їй до рук книга Карлоса Кастанеди «Вчення Дона Хуана. Шлях знання індіанців », вона то й перевернула науковий світогляд кандидата медичних наук. З тих пір вона «перестала довіряти загальноприйнятим, удаваними непорушними уявленням в науці і життя». Познайомившись ще ближче з вченням Кастанеди, Г. Шаталова вирішила сама поставити деякі експерименти.

Шаталова вважає, що видове харчування наказано людині природою і повністю відповідає анатомо-фізіологічним особливостям його організму. І на її думку основу видового харчування для людини складають овочі, горіхи та насіння. А продукти тваринного походження, перш за все м’ясо, риба та вироби з них, з раціонів цілющого харчування повинні бути повністю виключені.

Галина Шаталова негативно ставилася до теорії збалансованого харчування, піддаючи її нещадній критиці буквально за всіма напрямами. Вона вважала цю теорію помилковою і неповноцінною, хоча б через те, що «кілокалорії споживані людиною з тваринною їжею, не просто марні, а неприпустимо шкідливі».

Особливість видового харчування полягає в тому, що з нього потрібно виключити штучно концентровані продукти, наприклад, овочеві консерви, борошно магазинне, а також кулінарні вироби, приготовлені з неї.

Ще один чинник – молочні продукти. На думку Шаталової молоко є чудовий продукт харчування, але лише в грудний період. Вже до трьох років людині потрібно перейти на цілюще харчування. З цілющого харчування виключається чорний чай, кава, какао, шоколад, спиртні напої. Ці речовини штучно збуджують апетит людини і зовсім не позитивно впливають на обмін речовин.

За системою Шаталової добова доза солі повинна бути знижена до 2 г на добу.

Незважаючи на те, що горіхи включені в видове харчування людини, зовсім не треба ними зловживати. Добовою нормою може вважатися 4 волоських горіха або столова ложка кедрових горішків.

Так само з раціону слід виключити цукор. цукор – це пусті калорії, які вносять плутанину в роботу підшлункової залози, що в свою чергу порушує обмін речовин. Потрібно виключити так само торти, тістечка, здобні й калорійні булочки.

Автор системи рекомендує уникати жирну їжу, так як жир негативно впливає на процес травлення. Необхідні жири організм може отримати з цільних зернових виробів, насіння, горіхів, малу кількість неочищеного рослинного масла.

Якщо ви зважитеся слідувати системі Г. Шаталової, то для початку важливо звикнути, для цього пройти перехідний період. Перші два тижні необхідно дотримуватися монодієту.

І так, цілюще харчування Галини Шаталової проходити таким чином:

* Харчуватися слід 2 рази на день
* Основний прийом їжі має припадати на 2 годину дня
* Пити слід до прийому їжі, і не вживати рідину протягом двох годин після їжі
* Додавати в страви свіжу або висушену городню зелень, лісові їстівні трави

По суті, система Шаталової складається з багатьох дієт. Якісь думки взяті з малокалорійної дієти, щось із вегетаріанства і сироїдіння. Зрозуміло, що звикнути до такої системи вдасться не кожному. Воно й зрозуміло. Але завжди не погано спробувати і для початку затіяти поступовий перехід до малокалорійного харчування.

Узнайте как правильно целоваться и поразить своим поцелуем вторую половинку.

Залишити коментар