М’ясна дієта для схуднення

М’ясна дієта

М’ясна дієта корисна та проста для тих то полюбляє м’ясо

І знову відкрита найдавніша м’ясо-жиро-водна дієта, яка була розроблена в інституті ді Понта в США. Багато століть ескімоси харчувались одним жирним м’ясом, але мандрівники, які бачили ескімосів описували їх як здорових, сильних, рухливих та веселих людей. А щонайголовніше, ескімоси це худий народ.

Як довели, товстіють не від самого вживання м’яса, а від різноманітних добавок які додають до м’яса: соус, картопля, борошно, цукор, сіль та алкоголь. Якщо людина разом з шматком м’яса з’їдає ще тваринний жир, то процеси згорання в організмі відбуваються дуже швидко. А разом з тваринним жиром людина спалює і власний жир, який встигла накопичити за довгі роки, і тим самим худне.

Перечитавши вищесказане можна з впевністю сказати, що ви можете з’їсти на сніданок великий кусок м’яса з жиром і при цьому не боятись що наберете зайві кілограми. При цьому, в день слід випивати 6-8 склянок води. Воду з під крану краще замінити мінеральною очищеною водою без газу. Дуже добре додавати до м’яса кілька крапель лимонного соку. Він забезпечить ваш організм вітаміном С. Організму також дуже потрібний вітамін А, який ви зможете знайти в тваринному жирі. Так як м’ясо переварюється досить тривалий час, голоду ви скоро не відчуєте.

З’їдайте приблизно 250 грам м’яса з жиром при кожного прийому їжі. Вибір м’яса залишається за вами. Це може бути свинина, телятина, баранина.

М’ясо можна смажити, запікати, готувати на пару чи варити, як вам більше подобається, але не можна його заміняти різноманітними ковмасами чи шинкою, а також солити. Краще м’ясо приправляти часничком, цибулькою, стручковим перцем, лимонним соком чи томатною пастою.

Не можна під час їжі пити. Відмовтесь від соусів, свупів і солодкого. На дисерт можна дозволити собі яблучко, апельсин чи ягоди без цукру.

Залишити коментар