Парова дієта для схуднення

Парова дієта

Парова дієта для краси та здоров’я

Ця дієта для схуднення направлена на очищення організму, відновлення в очисний для поста період, а також на вивільнення його сил для боротьби з різними захворюваннями. Також хороша парова дієта при захворюваннях печінки і шлунково-кишкового тракту. Ефект від цієї дієти виражається в скиданні зайвої ваги, за відсутності голодування і недоїдання, поліпшенні стану шкіри і волосся, нормалізації травлення і загального стану.

Як видно з назви мова піде про харчування продуктів приготованих виключно на пару. Приготовані овочі таким методом зберігають у декілька разів більше вітамінів чим у відвареному вигляді. Причому ці вітаміни знаходяться в натуральному вигляді і засвоюються організмом повністю, тоді, як синтетичні вітамінні препарати засвоюються дуже погано.

Так само на пару готуються м’ясо і риба. Але в нашій паровій дієті їх можна буде вживати лише окремо від овочів і інших вуглеводів, інакше ні про яке зміцнення імунітету і вивільнення сил організму не може бути і мови.

Колись парову дієту можна було виконувати без особливих застережень, тепер же все змінилося: багато продуктів насищени різними хімікатами і гормонами, які, при приготуванні на пару, також як і вітаміни будуть збережені. Таким чином, для парової дієти підійдуть лише органічні продукти, тобто вирощені без вживання пестицидів, гербіцидів і нітратів. Такі продукти зараз дуже популярні серед людей, що стежать за своїм здоров’ям.

Магазини органічних продуктів зростають сьогодні як гриби. Не дивлячись на високі ціни на органічну продукцію, клієнтів в таких крапках вистачає. Теж стосується і продуктів тваринного походження. Якщо при вариві продуктів велика частина хімії разом з вітамінним складом виварюється, то при приготуванні на пару зберігається. Для того, щоб парова дієта принесла користь, як вже говорилося необхідно вживати лише екологічно чисті продукти.

Найзручніше для парової дієти використовувати пароварку. В цьому випадку можна буде готувати відразу багато різних продуктів, оскільки пароварка має декілька ярусів. Одночасно в ній можна приготувати овочі, м’ясо, рибу, рис, гречку і вироби з тесту. Як вже говорилося вживати м’ясо і рибу необхідно окремо від овочів і круп. Спочатку це буде незвично, але, таким чином, природним чином будуть скорочені ваші порції.

Загальна калорійність при паровій дієті не повинна перевищувати 1500 ккал в добу. Дуже обмежувати кількість їжі, що приймається, не варто, оскільки мета парової дієти - насичення організму вітамінами і мінералами. Їда, приготована на пару, – низькокалорійна, оскільки не містить великої кількості жирів.

Овочі і вуглеводи слід вживати з невеликою кількістю оливкового масла. Це дасть додатковий очищаючий ефект, оскільки оливкове масло є рекордсменом за змістом кислот омега 3, буквально розчинювальних бляшкок холестеринів судин.

М’ясо і рибу не слід вживати з жирами – це ускладнює засвоєнню тваринного протеїну. Ці продукти добре поєднуються із зеленню і некрохмалистими овочами. Після прийому білкової їжі необхідна перерва не менше 4 годин, а після вуглеводної не менше 2.

Запивати їжу не слід, краще випити стакан води за підлогу години до прийому. Також пити можна через годину після їди. Харчуватися по правилах парової дієти можна хоч скільки довго. Це піде лише на користь організму, проте не всі на це здатні. Проте, навіть використання парової дієти лише як профілактика або терапія принесе організму відчутний омолоджуючий і оздоровчий ефект.

Только на видеозуд смотреть свои любимые фильмы и сериалы онлайн стало еще проще.

Залишити коментар