Шейпінг-дієта Сандри Кабот

Шейпінг-дієта

Шейпінг-дієта – це унікальне, науково розроблене і життєво необхідне харчування (ця думка Сандри Кабот, яка і створила цю методику). Існують чотири види шейпінг-дієти, що відповідають чотирьом типам жіночої фігури. Кожна жінка відноситься до одного з цих типів – андроїдному, гінекоідному, тиреоїдної або лімфатичному. Далі ви зможете дізнатися, до якого типу належить ваша фігура. В результаті неправильного харчування кожен з цих типів може накопичувати зайві кілограми у своїй специфічній частини тіла. Наприклад жінки одного типу об’їдаються жирною і борошняною їжею, не гладшають при цьому, іншим же цього не дано. Тому недостатньо одного лише обмеження кількості калорій. Необхідно правильно класифікувати продукти харчування для кожного типу фігури. Це дуже важливо, тому що кожен тип фігури має свої обмінні процеси і свій гормональний профіль.

Шейпінг-дієта підбирає продукти і живильні речовини відповідно з вашим гормональним профілем і відновлює баланс обмінних процесів організму. Саме тому вона діє настільки ефективно не лише протягом перших місяців, але і все життя. Вам більше не потрібно буде голодувати і жорстоко обмежувати себе у всьому. Ви завжди будете почувати себе енергійною і щасливою, так як шейпінг-дієта відновлює втрачений баланс організму. До того ж ваша фігура буде ставати все стрункішими і витонченіше.

Шейпінг-дієта

Шейпінг-дієта

Андроїдний тип
Це квадратна постать з потужною будовою. Кістки широкі. Вид атлетичний. Коли вона починає повніти, жир накопичується у верхній частині тіла. Шейпінг-дієта враховує, що жінки-андроїди мужеподібні і надміру волохаті.

У їх меню повинні входити продукти, багаті естрогенними речовинами (жіночим гормоном). Білок надходить з продуктів нетваринного походження: круп, злаків, насіння, горіхів, бобових. Вони багаті на клітковину і не містять насичених жирів і солі. Дуже корисна риба. Допускається лише невелика кількість м’яса курчати, пісного червоного м’яса і знежирених молочних продуктів. Вельми корисна зелена і ріпчаста цибуля. Рекомендуються часник, зелень кульбаби, крес-салат, буряк і морква. Вони добре тонізують печінку. А «андроїдам» це необхідно. Адже саме печінка здатна пригнічувати активність стероїдних гормонів і зменшувати їх надлишок в організмі.

Тероїдний тип

Для жінок цього типу характерна струнка фігура і тендітна кісткова система. Вони мають досить довгі пропорційні кінцівки.  Груди малі або середні. Жінки цього типу зазвичай високого зросту або здаються високими через свою довгоногість. Їх фігура злегка нагадує хлоп’ячу, з тонкою талією і трохи виступаючими сідницями і стегнами.

Надмірний жировий прошарок розташовується в нижній частині черевної порожнини і стегон, тоді як верхня частина фігури залишається стрункою. Цей тип називається тиреоїдним через підвищену діяльність щитовидної залози, яка виробляє гормон тиреоїдин. Жінки цього типу з працею набирають зайву вагу і у них підвищений рівень обміну речовин.

З кожним прийомом їжі ви повинні отримувати невелику кількість білка, щоб стимулювати діяльність наднирників і трішки сповільнювати швидкість протікання обмінних процесів. У меню повинні обов’язково входити каші, зернові і бобові для підтримки оптимального рівня цукру в крові, що впливає на часті зміни настрою і схильність до солодощів. Вам дуже корисні молочні продукти. Найкраще поєднувати їх зі свіжими фруктами.

Гінекоїдний тип
Для жінок гінекоідного типу характерна грушоподібної форми. Середні або вузькі плечі. Слабо розвинена або середніх розмірів груди. Тонка талія. Округлі стегна або сідниці. Тут працює жіночий гормон естроген. Він проводиться статевими залозами і яєчниками. Перевиробництво навіть при здорових яєчниках призводить до надлишкової ваги. Зайві кілограми характерні для нижньої частини стегон і грудей. На жаль, цей вид жирової тканини – нерівний і грудкуватий супроводжується стійким целюлітом. Великі жирові відкладення джерело вироблення естрогену. З віком проблема посилюється.

«Гінекоідним» дамам потрібно уникати насичених жирів. Вони містяться в цільних молочних продуктах, жирної і смаженої їжі. Алкоголь також потрапив до списку заборонених продуктів: через високу калорійність і підвищеного вмісту натурального естрогену.

Лімфатичний тип
У них голова і фігура круглої форми, шия коротка, кінцівки досить щільні і прямі. А жир рівномірно розподіляється по всьому тілу, і саме в ньому накопичується рідина. Тому «лімфатичні» пані здаються більш повними, ніж насправді.

З чим пов’язана затримка вологи? З повільною циркуляцією крові у венах ніг і рук. А це відбувається через слабкість клапанів вен і зниженого м’язового тонусу. Крім того, недостатньо продуктивною лімфатична система. Ось рідину і накопичується в тканинах між шкірою і м’язовим шаром. «Пышечки» обожнюють молочні продукти. А вони погано засвоюються. Тим самим сприяють збільшенню ваги та накопиченню слизу в організмі.

Як же позбутися від зайвого жиру і вологи? Дуже просто. Слідувати дієті, заснованій на низькому вмісті (або повній відсутності) молочних продуктів і солі. Ви вже помітили, що у жінок лімфатичного типу млявий обмін речовин. Чи можна його покращити? Без сумніву. Для цього необхідно їсти морські водорості, свіжу цибулю і часник, хрін, соки з сирих овочів, цитрусові, кунжутна насіння, екстракт ячменю, сухі приправи чилі, імбир, пагони люцерни.

Жінок всіх типів, не тільки «пишечок», переймає проблема целюліту. У гінекоідних осіб він накопичується на стегнах і сідницях, У жінок «лімфатичних» розташовується на ногах, верхній частині рук, сідницях і черевній стінці. А тепер об’єднаємо всіх. До якої б групі ви себе не віднесли – целюліт може наздогнати вас. Адже ожиріння – це результат зниження рівня обмінних процесів в жирових тканинах.

Уникайте насичених жирів. Вони містяться в смаженій їжі, жирних молочних продуктах, жирному м’ясі, наприклад, баранині, свинині, бройлерних курей. Виключіть з раціону жирні й калорійні соуси. Відштовхніться від себе вазу або тацю з печивом і тістечками.

Ви зібралися здолати целюліт швидко, навіть стрімко? Що ж, тоді у вас на столі не повинні з’являтися червоне м’ясо, курчата і молочні продукти. Але остерігайтеся дефіциту білка. Тому щодня вживайте чистий білок. Це риба, горіхи, зернові, насіння і боби.

Очистити організм і зменшити жировий прошарок можна за допомогою … чистої води! Норма – півтора-два літри води в день або несолодкий трав’яний чай. Але не традиційні «шкідники»: чай і каву!

Бажаний індекс досягнутий. Що далі?

«Крок другий» – збереження завоювань. Тепер слідкуйте за «невидимими підбурювачами» ваги – калоріями. Їх треба збільшувати лише поступово.

Отже, перший тиждень. У день ви можете споживати тільки на 200 калорій більше, ніж при шейпінг-дієті. Правда, не забороняється додаткова порція фруктів або продуктів, що містять комплексні вуглеводи. День за вдень поступово збільшуйте кількість калорій. Ще не помітите, що вага стабілізувався. Значить пробив ваш «зоряний час»! Ви досягли ідеальної ваги для свого рівня. Як тільки перевищений допустимий межа – повертайтеся до дієти «кроку першого». Знову відновите ідеальний вагу. А потім знову до «кроку другого», збереженню досягнутого. Не станемо сперечатися: ця битва вимагає витривалості. Але майте мужність сказати собі: «Ми не здамося!».

Для всіх типів фігури. Для кожного кроку: і для першого, і для другого – пийте від шести до восьми склянок рідини в день, включаючи соки, мінеральну воду і трав’яні чаї.

1. Ретельно пережовувати їжу. Це дуже важливо для переварювання всіх продуктів, але особливо фруктів, круп, сирих овочів. Їх поживні речовини оточені целюлозною мембраною. Вона важко перетравлюється. Якщо ви ретельно жуєте, то допомагаєте виробленні ферментів, необхідних для розщеплення і обробки їжі.

2. Не пийте під час їжі. Інакше ви змиваєте не переварену їжу рідиною, пийте за 30 хвилин до або після трапези.

3. Їжте в спокійній обстановці. У стресовій ситуації ви заковтує їжу, не пережовуючи, що призводить до нетравлення шлунка.

4. Не їжте пізно ввечері. Туго набитий перед сном шлунок – головна причина безсоння.

5. Ніколи не нехтуйте сніданком. Чашечка кави спозаранку і – вперед? Згубна філософія. Після нічного відпочинку треба поповнити енергетичні запаси організму. Це допоможе відновити її психічну та фізичну діяльність. Почніть день смачним корисним сніданком.

6. Підходити до питання харчування розумно. Проведіть «інвентаризацію» холодильника і кухонного буфету. Поменше жирного. Побільше легкого, вітамінізованого! Купуйте свіжі продукти. Напівфабрикати шкідливі.

Для любителей кроссовок предлагаем кроссовки зимние, которые защитят Вас от мороза и помогут сохранить Ваш спортивный стиль.

Залишити коментар