Шоколадна дієта для схуднення

Шоколадна дієта для схуднення

Шоколадна дієта – дуже жорстка низькокалорійна монодієта

Полягає шоколадна дієта в тому, що протягом дня можна з’їдати до 80 грамів шоколаду або шоколадних батончиків, а пити – лише кава без цукру із знежиреним молоком. Пити можна не раніше чим через 3 години після їжі. У багатьох джерелах говориться, що застосовувати цю дієту можна протягом 5-7 днів, після чого треба робити перерву в 6-7 днів. Неважко підрахувати, що калорійність шоколадної дієти – порядка 500-600 калорій в день. До того ж – дуже малий об’єм їжі, що приймається, і додатково – кава на порожній шлунок. По суті справи, така дієта мало чим відрізняється від голодування. І витримувати таке протягом тижня. Для цього треба володіти воістину багатирським здоров’ям, яке, втім, такою дієтою сповна може бути підірвана.

Денна норма шоколаду при шоколадній дієті

Денну норму шоколаду – 80 грам розділяєте на три прийоми. Через три години після кожної їди випиваєте стакан кави із знежиреним молоком без цукру. Іншої їжі протягом дня дана дієта не передбачає. Тому її максимальна тривалість не повинна складати більше тижня.

Запобігання при шоколадній дієті!

Запобігання! З обережністю застосовувати при захворюваннях печінки.Шоколадна дієта (ще називають: дієта Алсу) – жорстка монодієта, яка важко переноситися, але дає добрі результати. Повторювати бажано не раніше ніж через місяць, хоча методика рекомендуєт повторне вживання дієти через 6-7 днів. Хоча на нашу думку, краще провести повне голодування, яке більш корисно для здоров’я, чим така вимотуюча шоколадна дієта.

Всегда помогут на кухне рецепты Юлиы Высоцкой, которые легко готовить и вкусно есть.

Залишити коментар