Суха дієта для схуднення

Суха дієта

Суха дієта для досягнення гарного рельєфу тіла

Суха дієта для схуднення – це одна з дієт, яка широко застосовувалася на початку жіночого бодібілдингу. Справа в тому, що тканини тіла жінки завжди утримують більше вологи і жиру, ніж тканини чоловіки. Це призвело до необхідності створити таку дієту, щоб швидко “висушити” тіло перед виступами, виразніше показати рельєф. Переваги методу оцінили не тільки спортсменки, але і просто дами, які страждають жировими відкладеннями. Хоча час показав, що суха дієта шкідлива для здоров’я, якщо її застосовувати довше, ніж п’ять – сім днів, вона нерідко приносить чудові результати. Провести п’ятиденну суху дієту має сенс тим, хто страждає набряками, а структуру тіла пухка, м’яка.

Під час сухої дієти не дозволяється пити нічого, крім чистої води, але і її – не більше літра на добу. Не можна їсти солоне, солодке, копчене, та й взагалі їсти багато не рекомендується.

Раціон приблизно такий: на день – дві склянки будь-якої каші, звареної без солі, цукру і жиру, велика порція салату, не заправленого рослинною олією, і 400 – 500 грамів будь-яких фруктів. До цього можна додати 100 грамів сиру, нежирного м’яса, склянка молока або йогурту, порцію відварної риби.

Після закінчення дієти кількість пиття нарощуйте поступово. Ще тиждень у вас займе повний вихід з дієти. Щоранку протягом “Закріплення” дієти пийте сечогінні трави, потроху переходячи до звичайного харчування й підвищуючи обсяг споживаної рідини.

На тлі постійних тренувань спортсменки втрачають на сухій дієті до п’яти – семи кілограмів за тиждень. Однак вам не слід прагнути до подібних досягнень: два-три кілограма за п’ять днів – цілком гідний результат. Не застосовуйте суху дієту, якщо ви страждаєте серйозними захворюваннями нирок.

Прежде чем делать перемены в своем доме нужно тщательно продумать дизайн интерьера, который будет отражать ваш характер и стиль.

Залишити коментар