Топ-5 найпопулярніших дієт

Дієта для схуднення

Пропонуємо вам ознайомитись з такими дієтами, які на сьогоднішній день вважаються найпопулярнішими. Ми розкажемо вам багато цікавих фактів, які зв’язані з цими дієтами і про які ви раніше не знали. Отож, 5 найпопулярніших дієт та факти про них:

Сприятливість людини до тієї чи іншої їжі визначається групою крові – так стверджує сам автор дієти Пітера Д’Адамо.

Д’Адамо ділить людей на чотири категорії: люди  з першою групою крові легше засвоюють м’ясну їжу, володарі другої групи – рослинні продукти, третій – молочні, а четвертою, «нові люди », – взагалі не мають обмежень в їжі.

Пітера Д’Адамо вважає, що якщо не слідувати тим правилам харчування то в організмі виникає конфлікт білків , що надходять в організм з їжею і антитіл крові.

ФАКТ. Перед тим, як потрапити в кров, будь-який харчовий білок розщеплюється до амінокислот, і ніякі антитіла не зможуть розібратися, звідки родом ці амінокислоти.

Можна ще сказати АНТИ-ФАКТ: зв’язок групи крові з харчуванням ще не був науково доведений.

Людей, з третьою групою крові дана дієта заставляє відмовитись від помідорів і томатного соку.

ФАКТ. У помідорах знаходиться багато марганцю, який дуже корисний для людей, що займаються інтелектуальною роботою.  Також томатний сік містить кремній і сірку, які так необхідні для росту волосся і нігтів.

  • Кремлівська дієта

Кремлівська дієта для схуднення є однією з найпопулярніших дієт і її точний опис можна знайти на багатьох сайтах. Основним принципом даної дієти для схуднення є вживання білкової їжі і скорочення вуглеводної.

ФАКТ. При надмірному надходженні в організм білкової їжі підвищується утворення аміаку, а він є дуже токсичним для організму. Для знешкодження аміаку печінка починає працювати в посиленому режимі, а продукти знешкодження виводяться нирками.

ФАКТ. Дефіцит вуглеводів підвищує ризик розвитку жирового переродження печінки. Крім того, дефіцит вуглеводів уповільнює реакцію і може негативно позначитися на розумових здібностях.

  • Вегетеріанська дієта

Ця дієта ґрунтується на дуже простому принципі – повинна повна відмова від м’яса та більшості продуктів тваринного походження.

ФАКТ. Залізо засвоюється в організмі тільки з сполук, присутніх в червоному м’ясі. Зниження рівня заліза призводить до порушення гормонального фону, анемії.

ФАКТ. Для нормальної роботи мозку потрібні поліненасичені кислоти, а основним їхнім джерелом є жирні сорити риби і печінка рріски.

  • Дієта 14 суперпродуктів

Дана дієта складається з 14 продуктів: квасоля, чорниця, броколі, вівсянка, апельсини, жовта гарбуз, біологічно чистий лосось, соя, шпинат, чай (чорний і зелений), помідори, індичка, горіхи і йогурт. У невеликих кількостях їх потрібно вживати щодня.

ФАКТ. За даними американських дослідників, регулярне вживання в їжу соєвих білків може прискорити старіння головного мозку в кілька разів. У людей похилого віку, які не рідше двох разів на тиждень включали в свій раціон соєві продукти, рівень пам’яті та інших розумових процесів виявився нижче, ніж у групі, не вживала цього продукту.

  • Японська дієта

В її основі лежить прийом білкової їжі і обмеження прийому жирів і вуглеводів. У раціон включаються яйця, риба, м’ясо, овочі, соки, мінеральна і кип’ячена вода. Не можна вживати цукор, сіль, алкоголь, борошняні та кондитерські вироби. Дієта характеризується малим вмістом основних мікроелементів (калію, магнію, кальцію, заліза) і багатьох вітамінів. Японська дієта для схуднення відноситься до розряду строгих або жорстких.

ФАКТ. Наукові дослідження показали, що без вуглеводів нормальне функціонування людського організму неможливо. Для правильного розподілу кожної живої клітини необхідний цукор, а саме цукор “проглюкнак”, який має здатність вмикати і вимикати роботу білків. Його відсутність призводить до збою в діленні клітин.

ФАКТ. 10-30 г жиру в день необхідно для нормального протікання обмінних процесів в організмі. Порушення метаболічного процесу може привести до порушення в системі кровообігу.

  • Середземноморська дієта

В її основі постійне вживання оливкової олії і риби. Оливкова олія (і риб’ячий жир) необхідні для вироблення простагландинів. Це гормони, речовини, які регулюють клітинний обмін і запобігають серцеві напади, інфаркти та інші хвороби. Крім того, дієта включає практично всі необхідні для життєдіяльності організму продукти: фрукти, овочі, злакові і боби, часник, цибуля, ароматичні трави, яйця, натуральні йогурти і кисле молоко, червоне вино, з деякими обмеженнями м’ясо. Забороняються консерви і напівфабрикати фабричної обробки.

ФАКТ. Вчені зробили висновок, що дотримання такої дієти захищає дітей від астми та алергічних ренітів.

ФАКТ. Досить низький рівень смертності від інфарктів та інсультів серед жителів Середземномор’я.

Що можна сказати ще про факти і дієти? Англійські психологи протестували шістьдесят абсолютно здорових жінок на увагу, запам’ятовування і швидкість реакції. Причому перший тест проходив після строгої дієти, а другий – після нормального режиму харчування. Результати «голодного» тестування виявилися на 20-30% гірше «ситого». Це дозволило вченим зробити категоричний висновок: дієта – це справжній стрес з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками.

Для хорошего и крепкого сна многое зависит и от кровати. Прекрасным вариантом для Вас станет снайт кровать.

Залишити коментар