Винна дієта для схуднення

Винна дієта для схуднення, винна дієта, дієта для схуднення, схуднення, дієта

У тих, хто ніколи в житті не чув про винну дієту, одна тільки її згадка може викликати глибоке здивування. Адже є чому дивуватися. По-перше, не перестаємо повторювати про те, що алкоголь шкідливий для здоров’я, а тут раптом його ж і пропонуємо. По-друге, як можна схуднути за допомогою вина, якщо подавляюча більшість спиртних напоїв містять підвищену кількість кілокалорій? Адже до цих пір студенти жартують: «Немає грошей на хліб? Купуй горілку! »І все ж, якщо розібратися, певний сенс у дотриманні винної дієти все-таки є. Але, щоб з’ясувати, наскільки така схема схуднення корисна для здоров’я, спробуємо розглянути її з усіх точок зору.

Почнемо з того, що енергетична цінність червоного вина, яке рекомендується приймати при винній дієті, не настільки велика. До того ж винна дієта для схуднення, крім самого вина, включає одні тільки яблука. За іншою схемою у винну дієту входять помідори, огірки, сир і яйця. У будь-якому випадку ці продукти не відрізняються дуже високою калорійністю. Поряд з цим, особливості метаболізму червоного вина такі, що кілокалорії досить швидко згоряють в організмі. Крім того, вже давно доведено, що основну небезпеку становлять не самі спиртні напої, а апетит, який вони розпалюють. Знову ж таки, вино в меншій мірі стимулює виділення шлункового соку, що викликає підвищений апетит. Якщо до цього додати змінене ставлення до алкоголю взагалі і до червоного вина зокрема, складається зовсім вже сприятлива думка про винну дієту. Дійсно, деякі лікарі навіть офіційно рекомендують щоденне вживання горілки (але в дуже обмеженій кількості: доза повинна бути не більше ніж півваги, вираженого в грамах, тобто для 70-кілограмового людини не більше 35 грам на день!).

А про користь червоного вина для серцево-судинної системи давно вже надруковано у всіх газетах. Тепер якщо проаналізувати всі згадані факти, то вони, безперечно, свідчать на користь винної дієти. Але є і друга сторона медалі. Як вважає більшість фахівців, винна дієта для схуднення надає ефект не стільки завдяки своєму прямому впливу на вагу тіла, скільки придушення умовних і безумовних рефлексів, яке починає виходити на передній план у результаті вживання великих кількостей алкоголю і допомагає справитися з імпульсами, які надходять з центру голоду. Адже за однією з версій винної дієти потрібно щодня випивати досить-таки неабияку кількість спиртного: не менше пляшки в день. Причому не важливо, як це зробити: відразу за один «присід», або потроху протягом дня. Закушувати ж можна одними лише яблуками. На тлі такого серйозного обмеження в їжі поглинання цілої пляшки дійсно викличе сп’яніння, яке допоможе перебороти почуття голоду, особливо, якщо відразу випити немаленьку дозу.

Виходить, що схуднення здійснюється не завдяки нормалізації обміну речовин, прискоренню спалюванню жиру або інших механізмів, а внаслідок пригнічення коркових і підкіркових центрів, а значить, і інстинктів самозбереження, одним з яких є задоволення почуття голоду. Іншими словами, ми просто-напросто виснажуємо свій організм, не даючи йому належну кількість кілокалорій для нормальної функціональної діяльності. Звичайно, можна привести в приклад ще кілька дієт, які побудовані приблизно на тих же принципах. Наприклад, коли штучно створюється відчуття ситості, що змушує організм добувати енергію для здійснення своїх фізіологічних процесів не з вуглеводів їжі, а з власної жирової тканини. Це так, але в цих дієтах повністю виключається вживання алкоголю. У нашому ж випадку все з точністю до «навпаки». При цьому не можна забувати, що мозкова тканина володіє великим тропізмом (чутливістю) до спиртних напоїв, а значне вживання вина на тлі енергетичного голодування може призвести до серйозних навантажень на інші органи, особливо на серце.

Як би там не було, винною дієтою користуються. Одні люди більш успішно, інші – менш. Але, проаналізувавши все вищесказане, стає зрозумілим, що прийняття такого рішення вимагає ретельного зважування всіх «за» і «проти». І зовсім не зайвим буде дізнатися думку авторитетного для вас медичного працівника.

Красивая и стильная брендовая одежда сделает Ваш образ более модным и молодежным.

Залишити коментар