Виноградна дієта для схуднення та її корисні властивості

Виноградна дієта для схуднення

Виноградна дієта для схуднення дозволяє не тільки скинути зайву вагу, але також очистити організм і поліпшити обмін речовин. Вибираючи виноград, віддайте перевагу сортам з кісточками, так як вони містять велику кількість поліфенолів і протидіють процесу старіння. Для отримання необхідного ефекту кісточки необхідно ретельно розжовувати.

Виноградна дієта для схуднення досить легко переноситься, так як виноград – продукт досить ситний. Протягом всієї виноградної дієти вам практично не доведеться переживати почуття голоду.

Були проведені дослідження, згідно з якими вживання винограду зменшує ймовірність захворювання на рак легенів. Таким чином, виноградна дієта особливо корисна завзятим курцям.

Виноград багатий мінеральними речовинами, такими як калій, магній, залізо, кальцій, фосфор і кобальт. Ці речовини сприяють поліпшенню мозкової діяльності, зміцнюють кістково-м’язову систему, а також збільшують ступінь засвоєння вітамінів. Також виноград містить корисні для кишечника харчові волокна. Слідуючи виноградній дієті, можна не тільки схуднути, але й очистити організм від шлаків і токсинів.

Термін виноградної дієти для схуднення 3-7 днів. Застосування виноградової дієти протягом 3-х днів призведе до зниження ваги на 2 кг, а якщо протримаєтеся тиждень, то крім скинутих 4 кг налагодиться робота системи травлення. Крім цього, виноградна дієта сприяє очищенню нирок.

Якщо ви вирішили спробувати 3-денну виноградну дієту, то слід придбати 4 кг винограду, який розподіляється наступним чином:
1-й день – 0,5 кг;
2-й день – 1,5 кг;
3-й день – 2 кг.

Перерва між прийомами їжі повинен бути близько 2-х годин. Під час виноградної дієти можна пити негазовану воду або трав’яний чай.

Якщо ж ви обрали 7-денне виноградне харчування, то почати необхідно з голодування. Першу добу не можна нічого їсти, дозволяється пити негазовану воду, трав’яний і зелений чай краще виключити. Можна провести процедури з очищення кишечника. Протягом шести днів, що залишилися необхідно з’їдати щоденно по 1,5 кг винограду. Пити бажано тільки воду, в крайньому випадку, допустимо трав’яний чай. Випивати треба не менше 1,5 л рідини.

Мінуси у виноградної дієти для схуднення теж є. Під час проведення виноградної дієти слід враховувати, що виноградна шкірка досить погано перетравлюється і, тому, вживання винограду у великих кількостях може призвести до запорів. Намагайтеся більше гуляти і робити хоча б легкі фізичні вправи, це допоможе дещо полегшити прояв застійних явищ у кишечнику. Якщо у вас підвищена схильність до запорів, то віддайте перевагу сортам винограду з тонкою шкіркою і їжте виноград без кісточок.

виноградна дієта Виноградна дієта

Виноградна дієта, як і будь-яка монодієта, вимагає прояви залізної сили волі. Дуже складно харчуватися виключно виноградом протягом тижня, як би сильно ви його не любили. Тому до кінця тижня рекомендуємо готувати заспокійливі відвари з трав, вони допоможуть протриматися на дієті, не відчуваючи сильного стресу.

Для виноградної дієти особливо підходить серпнева пора, коли на прилавках магазинів багато свіжого і, що важливо, недорогого винограду. Можна обрати улюблений сорт, а можна придбати асорті з винограду, різного за формою, кольором і розміром. Вибираючи виноград різних сортів, ви зможете хоч трохи урізноманітнити меню, до того ж отримаєте максимально великий набір корисних вітамінів і мікроелементів.

Відомі випадки, коли під час виноградної дієти для схуднення починають мучити головний біль та біль у спині. Якщо подібне торкнулося вас, спробуйте випити гарячої води і постарайтеся провести сеанс масажу. Якщо стан не покращиться, то дієту краще перервати. Через 1-2 місяці дієту можна буде повторити.


Залишити коментар