Яблучна дієта для схуднення

Яблучна дієта для схуднення

Яблучна дієта може стати на сьогоднішній день найпопулярнішою

І не даремно. Адже останні дослідження показали, що щоденне вживання яблук позбавляє людину від зайвих кілограмів.

Яблучна дієта для схуднення. Яблука – дуже цінний фрукт, в якому присутні майже всі необхідні організму вітаміни і мінеральні речовини, а також фолієвая кислота, цукор, пектини. “Щодня з’їдаючи яблуко, ти економиш на лікарі” – так говорять англійці.

Яблучна дієта допомагає нормалізувати або скоректувати порушення обміну речовин, бороться із зайвою вагою. Але потрібно знати, що це не панацея. І, раз посидівши на подібній дієті, ви не станете витонченими назавжди. Так, ви скинете скількись кілограмів, але, повернувшись після дієти до звичайного способу життя і свого колишнього раціону, знов наберете вагу.

Яблучна, як і будь-яка інша монодієта (кефір, рисова, овочева, сирна, рибна і ін.), хороша лише як доповнення до основного методу оздоровлення. Краще всього влаштувати один так званий розвантажувальний день “на яблуках”. Це особливо доречно після переїдання в свята і після відпустки на багатих “шведських столах” в Туреччині.

Щоб понизити вагу, “яблучний день” бажано проводити 1-2 рази в тиждень. Для профілактики – досить раз на місяць. До речі, ця дієта вельми ефективна для профілактики атеросклероза і корисна для гіпертоніків.

Існують декілька варіантів яблучної дієти

1. Протягом дня потрібно є лише яблука. Причому стільки, скільки “влізе”. Але при цьому обов’язково пити багато рідини. Найоптимальніше – заспокійливі настої трав.

2. За день у вас потихеньку повинні “піти” півтора кілограми свіжих яблук. І (увага!) – взагалі нічого не пити. Досить тієї рідини, яка в яблуках. До речі, любителі можуть запекти яблука в духовці – різниці майже немає.

3. Ще популярний такий вигляд дієти – яблучно-кефірний. На 1 яблуко - 1/2 стакана кефіру 5-6 раз на день. Дуже часто її радять застосовувати вагітним жінкам під час токсикозу.

4. Дієта на тиждень. Для найстійкіших, кого допекли проблеми із зайвою вагою або з органами травлення. 1-й день – 1 кг яблук; 2-й день – 1,5 кг яблук; 3-й день – 2 кг яблук; 4-й день – 2 кг яблук; 5-й день – 1,5 кг яблук; 6-й день – 1 кг яблук. Можна пити чай, бажано зелений, і жувати сухарі чорного хліба.

Деякі поради для застосування яблучної дієти

Для тих, хто кинув палити, але процес проходить “з скрипом”, корисна яблучна дієта протягом трьох днів підряд. До неї рекомендується зелений чай.

Ті, у кого проблеми з кишечником, просто зобов’язані щодня їсти яблука і влаштовати собі яблучні дні.

Американські учені визначили, що в яблуках є специфічні речовини, пригноблюючі злоякісні клітки, що викликають рак печінки і кишечника.

Добре знати, які сорти вам підходять. Наприклад, при виразковій хворобі шлунку протипоказані кислі яблука, а “дозволені” солодкі або навіть печені солодкі. І навпроти – в разі гастриту із зниженою кислотністю доречні яблука кислих сортів, антонівка, допустимий.

Щоб яблука швидше засвоїлися, їх краще їсти тертими. У насінні яблук міститься дуже багато йоду: якщо з’їсти 5-6 яблучних зерняток, то організм отримає добову дозу йоду.

Люди худнуть не від яблук, а від того, що загальна калорійність з’їдених протягом дня одного-двох кілограмів була менше, ніж калорійність їх раціону в інший день. Так само можна схуднути на будь-якому іншому продукті, якщо їсти лише його. Навіть на хлібі або картоплі.

Купить джинсы оптом и сэкономить при этом много денег можно в оптовом магазине онлайн “Джинсовик“.

<a href=”http://www.kralya.org.ua/wp-content/uploads/2010/06/06fbef6.jpg”><img class=”alignright size-full wp-image-665″ title=”яблучна дієта” src=”http://www.kralya.org.ua/wp-content/uploads/2010/06/06fbef6.jpg” alt=”яблучна дієта” width=”250″ height=”188″ /></a>

Залишити коментар