Як вибрати дитячу коляску і не помилитися

Як вибрати дитячу коляску

Достаток товарів на дитячому ринку аж ніяк не полегшив завдання батьків щодо вибору коляски для дитини. Присутність в модельному ряді абсолютно різних по дизайну і функціональності варіантів збиває з пантелику. Яким зразкам краще віддати перевагу?

Класичні люльки
Такий аристократичний екіпаж не може залишити байдужою жодну маму на світі. Якість, практичність і затишність будь-якої моделі перевірено століттями. Купити класичну люльку, означає щодня пишатися своїм придбанням і ловити заздрісні погляди сусідів по двору.

Якість не може коштувати дешево, а тому такий варіант не всім по кишені. Але! Якщо ви все-таки вирішили, що у вашого чада має бути найкраще, то класична коляска -люлька створена саме для вас. Її переваги:

- Виключно натуральна сировина, фарби і матеріали, перевірені та підтверджені не одним сертифікатом;
- Простота в обслуговуванні;
- Стійкість до перекидання і безпека;
- Завжди м’яка безшумна їзда завдяки особливим конструкціям рами;
- Хороша амортизація для кращої прохідності.

Недоліки: відсутні.

Тут слід відразу обмовитися. Цей транспортний засіб ви зможете використовувати до тих пір, поки дитина не сяде. Після 6-9 місяців доведеться купувати окремий прогулянковий варіант (наприклад, коляску- тростину).

Однак цей факт деяким мамам навіть грає на руку. Важку люльку (від 20 до 30 кг) віддаємо знайомим або перепродуємо, а купуємо легшу і маневрену колясочку в межах 5-7 кг. Дитина росте швидко. Її вага з кожним днем збільшується. Немає сенсу тримати громіздку і важку коляску. Вона зі своїм основним завданням впоралася «на відмінно».

Коляски трансформери
Трансформована модель припаде до смаку батькам, які бажають проблему покупки коляски вирішити раз і назавжди.
переваги :
- Являє собою літній та зимовий варіант одночасно;
- Не вимагає додаткового місця в квартирі для зберігання одного з знімних блоків;
- Володіє хорошою амортизацією і прохідністю;
Диван, корпус дозволяє служити малюкові в якості люльки в перші місяці його життя. Згодом підставу спинки можна підняти для отримання прогулянкового варіанту.
Досить велика вага є позитивною рисою, яка забезпечує безпеку і стійкість до перекидання.

Модульні коляски 2 (і /або) 3 в 1
Цей варіант можуть собі дозволити батьки, у яких у будинку достатньо місця для зберігання невикористаного блоку.
склад:
- Люлька;
- Прогулянковий блок;
- Автокрісло ( в останньому виді ).
Знімні елементи дозволяють зменшити вагу дитячого транспортного засобу. Ця властивість придасться мамам, які проживають в багатоповерхових будинках. Чим легша ноша, тим більше задоволення від прогулянки по території під’їзду і сходами.

Легкі і маневрені прогулянкові коляски або тростини для діток після 1 року значно полегшать життя мамам при поході в магазин або на обстеження до лікарні. Всі обладнані кошиками для складання речей, які можуть стати в нагоді на вулиці.

Загальні рекомендації з вибору коляски:
- Уникайте дешевих неперевірених варіантів. Як свідчать відгуки, поломки з перших днів експлуатації вам забезпечені;
- Віддайте перевагу коляскам з гумовими надувними колесами;
- Не соромтеся задавати ваші питання. Сумлінні та відповідальні продавці завжди представлять необхідні документи, проконсультують з питань переваг і недоліків тієї чи іншої моделі. Адже вони також як і ви зацікавлені в продажі якісної хорошою коляски, щоб у черговий раз підтвердити свою бездоганну репутацію.

Залишити коментар