Яке дитяче взуття вибрати на зиму

Як вибрати дитяче взуття на зиму

З приходом зими і холодів молоді батьки починають задаватися питанням, як же вибрати дитяче зимове взуття. І дійсно, вибір взуття для дітей задача не найпростіша. Тому, перш ніж купити дитяче взуття, необхідно знати основні вимоги, які пред’являються до нього.

1. При покупці взуття особливу увагу зверніть на підошву, вона повинна бути м’якою та гнучкою.
2. Взуття має мати жорсткий задник, який необхідний для надійної фіксації п’ятки дитини.
3. Зимове взуття для дітей повинне бути виготовлене з м’якої шкіри, адже дитина повинна легко згинати черевик.
4. І обов’язковою умовою, є наявність невеликого каблучка.
5. Звичайно ж, взуття повинна бути за розміром, і щоб нога почувала себе комфортно і вільно. Воно не повинно бути велике і широке.

Ось ті основні вимоги, які треба дотримуватися при виборі взуття для дітей, щоб вони могли правильно рости і розвиватися.

Звичайно ж зараз на ринку можна знайти величезну різноманітність взуття, як за дизайном, так і за ціновим критерієм. Але незважаючи, на це головним питанням залишається: замерзне дитина чи ні? Адже навіть у сучасних і дорогих моделях ноги дитини можуть замерзнути. Давайте розберемося, чому це відбувається.

1. Якщо дитяче взуття буде тісне, то і ноги мерзнутимуть, адже пальці ніг будуть знерухомлені. І навпаки взуття більшого розміру загрожує відсутністю теплозбереження.
2. Ноги вашої дитини можуть замерзнути, якщо ви надягнете на нього зайві шкарпетки. Тоді нога буде потіти і остуджувати.
3. Якщо ви придбали мембранні чобітки, а під них одягли не синтетичні колготки, то нога теж буде мерзнути.
4. Ноги можуть мерзнути через поганий кровообігу. У дітей першого року життя це природне явище.

Для того, щоб визначити замерзла дитина чи ні, помацайте його ноги над ступнею. Якщо вони холодні, значить дійсно, дитина замерзла. Якщо ж її ноги на дотик прохолодні або теплі, то значить, що все в порядку.

Три фактори при виборі зимового дитячого взуття
Одним з цих чинників є довжина стопи. Для того, щоб правильно визначити довжину, візьміть листок паперу, поставте на неї ногу дитини і обрисуйте. При поході за взуттям віддайте цей листочок консультанту, і він допоможе вам підібрати потрібний розмір.
Другим важливим фактором є товщина ноги. Якщо у вашої дитини вузька нога то не беріть взуття з широким носом, інакше при ходьбі навантаження буде розподілене неправильно.
Третій фактор це підйом.

Вибираємо матеріал, з якого виготовляють взуття
Звичайно, перевагу краще віддати натуральній шкірі і покриттю з текстилю. Адже ці матеріали добре пропускають повітря. Вони легко сідають по нозі дитини.

Вибираємо правильну підошву і устілку
Для того, що дитина могла легко ходити, необхідно щоб підошва була м’якою і легко згиналася. Найкраще, підходить підошва, виготовлена з термоеластопласту або полівінілхлориду. Так як ці матеріали не будуть ковзати. Устілка повинна бути хутряною. Вона повинна бути добре пришита або приклеєна.

Вибираємо утеплювач
У вигляді утеплювача може бути хутро, тінсулейт або мембрана. Звичайно ж, хутро повинне бути натуральним. Це може бути мутон або цигейка. Від взуття на синтетичному хутрі краще відмовитися.
Мембрана являє собою фторопластову плівку. Яка має властивість випускати вологу, тільки в зовнішньому напрямку.
Тенсулейт – це синтетичний утеплювач. Він є одним з кращих, так як водонепроникний, легкий і міцний. Чоботи на такому утеплювачі можуть витримати мороз до -30.
Ось кілька порад, які стануть в нагоді при виборі дитячого зимового взуття, адже найголовніше, щоб нашим дітям було тепло і комфортно.

Залишити коментар