Які продукти не можна давати дитині?

Які продукти не можна давати дитині

Наше здоров’я закладається з самого народження і безпосередньо залежить від нашого харчування. Не завжди батьки вибирають тільки корисні продукти. Вони навіть не підозрюють скільки небезпечних інгредієнтів містять продукти, наприклад, різні чіпси і сухарики, напівфабрикати, консерви, глазуровані сирки, шоколадні цукерки, льодяники, ковбаси, сосиски, йогурти – цей список можна продовжувати довго. Ці продукти наносять сильної шкоди дитячому організму.

Напівфабрикати, як правило, виготовляють далеко не з того, що перераховано в складі продукту. Тому з чого зроблені пельмені або котлети, які ми вживаємо в їжу і годуємо своїх дітей, невідомо. М’ясо, звичайно, там є, але якої воно якості, звичайним покупцям перевірити неможливо. Дитячий шлунок дуже важко перетравлює м’ясо з тістом. Якщо ви намагаєтеся ретельно стежити за здоров’ям свого малюка, то ліпіть вареники з начинкою з сиру, фруктів або ягід. Що стосується котлет, то склад аналогічно відрізняється від реального, а вже тим більше смажені котлети важко засвоюються в дитячому шлунку. Готуйте котлети самостійно на пару.

Також небезпечні будь-які консерви, включаючи зелений горошок і кукурудзу. Головну небезпеку становить можливість наявності в консервах паличок ботулізму. Отруєння ботулізмом є самим важким отруєнням, можливий смертельний результат. Будь-яке порушення технології виготовлення перетворює консерви в отруту. Крім цього, в складі містяться ароматизатори, смакові добавки, нітрати та інші шкідливі добавки, а також після теплової обробки консерви позбавляються вітамінів, тому для зростаючого організму така їжа абсолютно марна. Консерви є причиною кольок і здуття живота у дітей, печінка і нирки не справляються з такою кількістю шкідливих речовин. Дитині до 7 років категорично не можна давати вживати будь-які консерви.

Улюблені дорослими і дітьми льодяники випускають з додаванням добавок, барвників, ароматизаторів і стабілізаторів. Крім цього, вони дуже довго розчиняються, утворюючи наліт на зубах. Це викликає появу карієсу. Замініть льодяники на м’який ірис або фрукти і ягоди.

Головний ворог дорослого, а в особливості дитини -майонез. Він є дуже жирним продуктом з додаванням добавок, які шкодять дитячому організму. Найкраще відмовтеся від нього повністю. Додавайте в салати сметану, масло або ж зробіть домашній майонез.

Горішки найкраще давати в невеликій кількості волоські або кедрові, в них міститься вітамін С. Горіхи повинні бути сирими, ні в якому разі не солодкими, солоними, чи обсмаженими і в глазурі.

Відмовтеся від глазурованих сирків. Вони багаті шкідливими ароматизаторами, консервантами, і, взагалі, шоколад і начинка сирка – несумісні з сиром. Краще приготуйте сирок самі зі свіжого сиру і ягід або фруктів, трохи цукру.

Здоров’я дітей, та й дорослих багато в чому залежить від харчування, тому краще намагайтеся робити всі продукти самостійно, не шкодуйте часу і сил, дорогоцінне здоров’я вашої сім’ї варто вашої праці!

Залишити коментар