Ювенальна юстиція або проект заміни традиційної сім’ї на інститут соціального патронату

Ювенальна юстиція

В останні роки світ захлеснула ювенальна юстиція або “дитяча” юстиція, яка базується на кількох основних принципах.

Чотири головних принципи ювенальної юстиції

1) Найголовніший принцип, що характеризує ювенальну юстицію: діти – не належать родині, і не її частина. Діти – це самостійні юридичні суб’єкти суспільних правових відносин.

Дізнайтеся більше про ювенальні юстицію та методи боротьби з нею на сайті http://rodkom.org

2) У дитини такі ж права, як і у дорослих. Про обов’язки дитини нічого не сказано. Дитина має юридичне право самостійно звертатися до відповідних органів для захисту своїх прав. У це включається скаржитися на батьків до суду або поліцію, які повинні негайно перевірити, поведінку батьків.

Організовується в обов’язковому порядку спецбаза даних про всіх дітей. Учнів і дошкільнят в дитячих садах зобов’язують вести спецщоденники з проставленням оцінки поведінки своїх батьків. Потім щоденники регулярно перевіряються органами соціального нагляду.

3) Інший найважливіший постулат ювенально – юридичних технологій – сексуальне виховання (а точніше перевиховання) дітей. Поняття “стать” змінюється на поняття ” гендер”. У Російській Держдумі був вже зареєстрований подібний законопроект “Про гендерну рівність”. Документ містить заборону критики осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, і акцент падає на свободу сексуального вибору. Фактично виключаються такі звичні поняття як “хлопчик” і ” дівчинка”. «Застаріла» самоідентифікація за статевою ознакою оголошена шкідливою.

4) Ювенальна юстиція переслідує мету заміщення інституту сім’ї на горезвісний інститут соціального патронату.

Сімейна революція 2013

Три роки тому на міжнародній виставці в Китаї Росія була представлена спецпроектом ” Дитинство – 2030 “. Цей «креативний» проект позиціонувався як ультрасучасна стратегія для майбутніх поколінь Росії. Серед головних цілей проекту вказувалося “зміна у свідомості суспільства за такими застарілим позиціями, як батьківство, материнство, родинні та сімейні узи. Така собі перебудова міжособистісних стосунків у сім’ї або сімейна революція.

Європейський факт: вісімдесят тисяч фінських дітей потрапили у сферу контролю органів опіки. З цих дітей більше половини були вилучені зі своїх сімей.

Постійні спроби протягнути ювенальну юстицію в російське законодавство
Положення ювенальної юстиції останнім часом всіма правдами і неправдами намагаються протягти в російське та українське законодавство.

Приблизно раз на два-три роки «на верху» починають новий виток акції на підтримку ювенальної юстиції. Народу на очі витягуються пару страшних фактів і пригод з дітьми, і з криками: “Дивіться, що діється з беззахисними дітьми! ” – Від нас терміново вимагають згоду на заміну всієї системи державного захисту підлітків і дітей.

Але поки впровадити в Росії і Укрваїні ювенальну юстицію в масштабах всієї країни не вдається, то робляться спроби просунути цю інновацію на регіональному рівні.

Кому почала заважати сім’я?

Мимоволі виникає законне питання : кому почала заважати сім’я? Відповідь тільки одна: сім’я заважає тим і там, де особистість хочуть підпорядкувати тотальному контролю, зруйнувавши базис його індивідуальності. Це звичайний почерк лідерів і вождів багатьох релігійних, політичних і кримінальних «сект», у що б то не стало прагнуть в першу чергу відірвати людини від сім’ї.

Досвід американського психіатра і психолога Бруно Беттельгейма
Американський психіатр і психолог Бруно Беттельгейм, здобувши колосальний досвід роботи у своїй власній школі з перевиховання важких дітей і підлітків, встановив, що для повноцінного становлення особистості дитини він вкрай потребує зверненому саме до нього, наповненому любов’ю увазі дорослого. Зразок особистості близької дорослої людини діти використовують як необхідний каркас для формування своєї індивідуальної особистості. І в першу чергу таке приватне спілкування діти мають саме в сім’ї.

Історія посягань на виховання в колі сім’ї
Зазіхання на виховання в сімейному колі траплялися і в російській історії неодноразово. Сучасник Катерини II А. Бєльський, свого часу хотів виростити людей нового типу, забравши дітей від рідних матерів.

Спроби ліквідувати інститут сім’ї (як буржуазна спадщина) робилася і після більшовицького перевороту 1917 року. Тоді в часи знахабнілого “воєнного комунізму” робилися на найвищому рівні законодавчі спроби заборонити брати традиційний шлюб, а народжених від безладних сексуальних зв’язків громадян ростити ізольовано від батьків.

Член радянського уряду Олександра Колонтай наполягала націоналізувати сім’ю в рамках загальної націоналізації, як буржуазний пережиток і зробити кабінки для розмноження.

Що вже «досягнуто» на цьому терені
У законодавство (закон, що гарантує права дитини) вже протягли найголовніший принцип, що характеризує ювенальну юстицію, це те, що діти – не належать родині, і не її частина. Діти самостійні юридичні суб’єкти суспільних правових відносин, і що дитячі права вище і важливіші прав всіх інших громадян. Закамуфльована суть ювенальної юстиції така: сім’я – це найголовніша небезпека і ворог для дітей.

А «добрий державний дядько» з органів – єдиний надійний друг. А цьому доброму «другу» можна і потрібно цілодобово скаржитися на власну маму чи тата, які о, горе і жах, не відпустили дитину в нічний клуб розважитися.

Російській школі, де західні методи і підходи до прав неповнолітніх вже давно впроваджуються в адміністративному порядку, аж ніяк, солодко не стало. Вчителі вже зараз не мають жодних реальних прав щодо знахабнілого учня ; одні тільки обов’язки.

А як там у них на освіченому Заході?
На Заході вже давно стали типовими наступні ситуації, в які потрапляють безпорадні батьки. Ось одна з них: одна англійка з приводу її дванадцятирічного сина – наркомана, сказала : “А що я можу поробити? Це його власний вибір”.

Соцпрацівники, часто допускаючи помилки і невиправдано, часто з бажання перестрахуватися, вдаються до крайнього заходу – ізолюють дитину з сім’ї. Результат : підопічними соціальної опіки на момент кінця 2012 року стали вісімдесят тисяч дітей тільки в одній маленькій Фінляндії. У цій країні власниками дитячих будинків є приватні особи. Прийомна сім’я щомісяця отримує дві тисячі євро за кожну дитину. Величезні суми, які держава Фінляндії витрачає на приватні дитячі будинки, правомірно викликають підозру в тому, а не черговий це вигідний бізнес для спритників ?

Є і така думка: «Як би в цьому випадку не вийшло в Росії як завжди – величезна держструктура з величезним бюджетом (за гроші платників податків, зрозуміло) яка буде зайнята всім, чим вийде, тільки не самими дітьми. Турбота про благополуччя дітей – це тільки зручне прикриття, як і для Державтоінспекції наша з вами безпека».

Залишити коментар