Коричневі виділення на ранніх термінах вагітності

Коричневі виділення на ранніх термінах вагітності

Вагітність в житті кожної жінки – відповідальний момент. Зародження нового життя завжди пов’язане з емоціями, перебудовою не тільки жіночого організму, але і сім’ї в цілому. І так не хочеться, щоб такий чудовий етап життя затьмарювала хворобами.

Коричневі виділення на ранніх термінах вагітності – відхилення або норма?

Коричневі виділення на ранніх термінах вагітності – що це? Лікарі-гінекологи вважають, що це може бути і відхилення організму жінки, а може бути і нормальним явищем. Однак з метою збереження свого здоров’я і життя дитини необхідно відвідати свого гінеколога і пройти обстеження.
Виділення коричневого кольору без запаху в перші два тижні зачаття вважаються нормальним явищем. У цей період запліднена яйцеклітина прикріплюється до стінки матки. Тому виділення мають місце бути. Колір може бути рожевого або бежевого відтінку по консистенції виділення подібні крему. Також на пізніх термінах вагітності подібного роду виділення з піхви є нормальним явищем. Вони – передвісники скорих пологів. У деяких жінок вони можуть з’явитися за два тижні до пологової діяльності, а у когось за пару годин. Через гормональну перебудову організму жінки такі виділення можуть супроводжувати жінку протягом всієї вагітності.

Коричневі виділення на ранніх термінах вагітності – коли варто турбуватися

Але такі явища організму не завжди проходять без наслідків. Коричнево-червоні виділення можуть бути свідоцтвом викидня, відшаруванням плаценти. У цих випадках спостерігається запаморочення, блювота, слабкість. Необхідно в терміновому порядку призначити лікування і плід можуть врятувати або ж результат буде не настільки райдужним. У будь-якому випадку, рахунок йде на секунди і від цього залежить життя цілої родини. Строгий постільний режим та медикаментозне лікування допоможуть врятувати ситуацію.
Виділення під час вагітності можуть свідчити і про появу захворювання, викликаного інфекціями. Призначати яке-небудь лікування під час вагітності деколи досить складно, адже застосування медикаментозних препаратів може відбитися на здоров’ї ще не народженого малюка. Тому перед тим, як стати батьками лікарі постійно рекомендують і чоловікові, і жінці пройти повне обстеження і вилікувати всі хвороби, щоб вагітність протікала без ускладнень і доставляла тільки позитивні емоції.
Ще одна причина виділень з піхви коричневого кольору – позаматкова вагітність. Симптоми – виділення коричневі, блювота, слабкість, болі. Якщо під час не звернутися за допомогою до фахівців, то жінка ризикує не тільки своїм життям, але і здатністю завагітніти в майбутньому.
Самим гадати і сподіватися на хороший результат не варто. У таких випадках потрібна консультація та обстеження фахівця. Коричневі виділення на ранньому терміні вагітності – це привід відвідування свого лікаря-гінеколога. Молоді мами деколи забувають, що вони несуть відповідальність не тільки за себе, але і за маленьке беззахисне життя.

Предлагаем просмотреть календарь беременности где вы сможете найти много интересного для себя и узнать как развивается ваш ребенок на каждой неделе беременности.

Залишити коментар