Ознаки вагітності

Ознаки вагітності
У попередній статті ми говорили про те, як і за допомогою чого можна розпізнати вагітність. Але ми передбачливо залишили відкритим одне запитання: «як шукати ознаки вагітності». Сьогодні ми поговоримо саме про них.

Типи ознак вагітності:

1. Часті
• Підвищена чутливість грудей;
• Постійна втома;
• Затримка місячних;
• Легкі хворобливі відчуття внизу живота;
• Нудота;
• Часті позиви в туалет.
2. Нечасті
• Легке нездужання, головні болі;
• Непритомність;
• Перепади настрою;
• Підвищення базальної температури;
• Запори.

Головні ознаки вагітності

Збільшені, чутливі груди – найперша ознака вагітності. Деякі жінки можуть визначити вагітність тільки за цією ознакою. Організм готується до появи малюка, тому відбуваються такі зміни.
Сильна втома. Ви прокидаєтеся з жахливим почуттям втоми незалежно, який це час доби? Вітаю! Ваш організм готується до перебудов, які спіткають його через буквально кілька тижнів. Це зміна гормонального фону, збільшення пульсу, перепади в темпі кровотоку. У вашій крові збільшується кількість прогестерону, який і викликає сонливість.
Затримка місячнихголовна ознака вагітності. Тут його не сплутаєш ні з чим. Підтвердити цей факт ви можете за допомогою спеціальних тестів на вагітність. Про них ми вже писали в попередній статті.
Легка кровотеча, місцями судоми. Найбільш поширене пояснення цьому – початок процесу імплантації ембріона. Така кровотеча простежується, коли яйцеклітина, запліднена сперматозоїдом, кріпитися до слизової оболонки матки. У тимчасовому графіку це відбувається на 10 – 14 день після зачаття. Це дуже легкі, майже непомітні кровотечі, які трапляються тільки раз. Іноді їх можна навіть помилково прийняти за початок менструації.
Легкі болі внизу живота, як при місячних, трапляються на ранніх термінах вагітності. Це початок глобальної перебудови організму. Матка починає поступово збільшуватися для того, щоб майбутньому плоду було достатньо місця в організмі мами.
Токсикоз і ранкове нездужання. Нудота під час вагітності у всіх різна. Когось це провокує на блювоту, у когось викликає легкий дискомфорт. Це найбільш поширена ознакою вагітності, яка проявляється на терміні в 4 – 8 тижнів. У багатьох ця «радість» починається набагато раніше – на 1 – 2 тижнях вагітності.

{ 3 comments… читати їх нижче або додати один }

Анна

Доброго дня. Підкажіть мені будь-ласка що робити. В мене вже 2 тижні як затримка місячних, груди трохи побалюют і болить внизу живота іноді різкі болі. Ці симптоми нащо вони можуть вказувати на вагітність чи хворобу???????????

kralya

Анна, це може бути вагітність, але щоб дізнатися точно, варто зробити тест і якщо вагітність підтвердиться, тоді раджу відразу звернутися до спеціальіста адже болі внизу живота можуть свідчити про загрозу викидня або позаматкову вагітність.

Галина

Доброго дня!! Підкажіть мені будь ласка, я боюсь що вагітна(вона є не бажаною(
Затримка 4 дні, зробила 3 тести всі негативні! Не знаю що і думати, тиждень назад перехворіла запаленням яєчників, два рази була в гінеколога на кріслі, ніхто мені нічого не сказав, може тому, що рані строки! не знаю що мені робити(

Залишити коментар