Повноцінне зачаття

Повноцінне зачаття

Щоб пізнати радість материнства, на жаль, в сучасний час, недостатньо просто вирахувати день передбачуваної овуляції, і зайнятися любов’ю в цей вважається найбільш сприятливий для зачаття період. Постійні стреси, екологічна обстановка, прийом гормональної контрацепції найчастіше перешкоджають настанню довгоочікуваної вагітності. Щоб уникнути розчарування від невдалого зачаття, слід запам’ятати головне – все станеться тоді, коли має статися.

Якщо ви охороняєтеся за допомогою оральної контрацепції, то є велика ймовірність, що цього місяця у вас не вийде завагітніти з першого разу, навіть вирахувавши день овуляції. Вважається, що прийом гормональних таблеток блокує овуляцію, проте, існує безліч щасливих пар, які обзавелися малюком через одну не прийняту вчасно таблетку. У тому випадку, якщо ви використовуєте інший метод контрацепції, ваш шанс на зачаття підвищується.

Завагітніти з першого разу виходить далеко не кожній парі. І причиною тут зовсім не стан здоров’я, а стреси, пов’язані з роботою, навчанням або обстановкою в сім’ї. Тому дуже важливо розслабитися і налаштуватися на позитивний настрій. Крім того, втома також може перешкоджати настанню довгоочікуваної вагітності. Тому слід звернути увагу на спосіб життя, і трохи зменшити оберти, зробивши головним пріоритетом саме зачаття дитини.

Обов’язковою умовою планування вагітності вважається проходження медичного обстеження для того, щоб виключити фактори, які можуть перешкоджати зачаттю, крім того, якщо в анамнезі присутні хронічні та інфекційні захворювання, їх необхідно пролікувати перед вагітністю.

Що ще слід зробити перед зачаттям, щоб воно дійсно сталося? Відмовитися від негативних звичок. Почати стежити за харчуванням. Позбутися від зайвої ваги, якщо така дійсно має місце бути.

Що допоможе повноцінному зачаття, крім здорових батьків, так це правильно підібрана поза. Під час статевого акту таз жінки повинен бути трохи піднятий. Це необхідно для повноцінного проникнення сперматозоїдів в жіночий організм. Якийсь час після сексу краще полежати, тримаючи ноги догори, і підклавши під поперек подушку.

Не варто впадати у відчай, якщо у вас не виходить завагітніти з першого разу, це виходить не більш ніж у 20% пар, згідно зі статистикою. Головне, вірити в те, що все обов’язково вийде!

Залишити коментар