Позаматкова вагітність і все про неї

Позаматкова вагітність
Позаматкова вагітність. Діагноз вбиває. Що робити, якщо вас наздогнала така проблема? До кого звертатися і як вчасно розпізнати? Відповідь шукайте далі.

Причини позаматкової вагітності

Позаматкова вагітність дуже небезпечна, оскільки вона може приводити до безпліддя, чергової позаматкової вагітності та інших неприємностей. Ймовірність нормального повторного періоду вагітності і благополучних пологів після позаматкової вагітності складає близько 50%, ймовірність повторення позаматкової вагітності – близько 20%, втрати плоду – близько 30%. Найважливіше тут не зволікати і тут же звернутися до лікаря.

Яким чином це відбувається?

Позаматкова вагітність з’являється в разі запліднення яйцеклітини поза матки. Таким чином, запліднена яйцеклітина може закріпитися в матковій трубі, не доходячи безпосередньо до матки. Таке може трапитися з кожною жінкою. Тут ніхто не застрахований. Але що цьому причина? Фахівці вважають основною причиною закупорку маткової труби, розвиток запальних процесів у статевих органах, наслідком чого стає порушення гормонального фону. Другорядними вважають вроджену недорозвиненість маткових труб, хвороби та інфекції в матці, сечовому міхурі та аборти.

Ознаки позаматкової вагітності

Щодо причин з’ясували, а як же діагностувати позаматкову вагітність? Дивно, але при позаматковій вагітності присутні всі ознаки нормальної вагітності: затримка місячних, токсикоз, відсутність апетиту, нудота, болі внизу живота. Здавши аналізи, ви отримаєте ту ж картину: цікаве положення без всяких ускладнень. Зазвичай, позаматкова вагітність показує себе на 4-6 тижні вагітності. Тоді ж трапляється переривання вагітності. Воно може проявлятися у вигляді відшаровування тканин заплідненої яйцеклітини від місця прикріплення в трубі. Так само можливо на порушення, при якому позаматкова вагітність характеризується розривом стінки труби, яка не витримує навантаження. Тоді ви відчуєте сильні болі, слабкість, відбувається рясне внутрішня кровотеча. Це небезпечно для життя. Тут потрібно негайно діяти. Операція. Після операції необхідно пройти курс лікування та відновлення для збереження репродуктивної функції організму. Після всього цього організм повинен прийти в норму. Головне – не переживати.
Думайте про хороше!
Уважно прислухайтеся до свого організму, стежте за своїм самопочуттям, не відкладайте візит до лікаря в довгий ящик. Полюбіть себе, почніть поважати ваш організм і вірте, сподівайтеся, знайте, що краще ще попереду!

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

оксана

03.06.2013р ввечері у мене з’явилась ниюча біль в животі.зранку я приїхала скутером!!! в лікарню до гінеколога.мені поставили діагноз позаматкова вагітність і кісти на обох яйниках.одразу прооперували.видалили трубу.операція пройшла успішно.ніч провела в реанімації,а зранку вже перевели в палату.сьогодні вже їм і іду на поправку.дякую лікарям за надану допомогу. здоров’я всім!

Залишити коментар