Що не можна робити майбутнім мамам

Що не можна робити майбутнім мамам

 Весілля – це незабутня подія, яка запам’ятається на все життя, а допомогти зберегти спогади зможе весільна фотосесія, яка зроблена професіоналом в своїй справі.

Перше, що не можна робити – парити ноги, також варто відмовитися від прийняття дуже гарячої ванни. Так як може бути вплив на рефлекторні зони, що може призвести до приросту плаценти до матки. Часто буває кровотеча.

Не потрібно піднімати руки вгору. Наприклад, потягуватися або вішати білизну на мотузку. Відбувається внутрішнє черевний тиск, що може призвести до тонусу матки (відбувається викидень).

Не варто захоплено робити електроепіляцію (особливо в інтимних місцях). Така процедура може впливати на рефлекторні зони (можуть збудитися внутрішні органи). Такі процедури індивідуальні, але шкоди ніякої немає ні для мами, ні для дитини.

Відкладіть відвідування солярію. Так як Вам і Вашій майбутній дитині точно не підуть на користь ультрафіолетове випромінювання. Під час вагітності у більшості жінок дуже чутлива шкіра і з’являються пігментні плями. Кількість, яких солярій може збільшити в кілька разів. Засмагати влітку можна, тільки обережно і обов’язково користуватися захисними кремами. Не варто перегріватися.

Фізичний стан і краса тіла – це дуже важливо. Але під час вагітності варто відкласти фізичні навантаження, качання преса і так далі. Спеціально для вагітних створені і розроблені спеціальні вправи, які добре впливають на тонус внутрішніх органів.

Обережно і з консультацією лікаря ставтеся до проносних і клізм. Може викликати скорочення матки.

Під час вагітності відкладіть заняття, які викликають екстрим. Такі як, катання на лижах, сноуборді, ковзанах, конях, не варто займатися дайвінгом, тобто тими видами спорту, при занятті яких Ви можете впасти. Вагітній дуже легко втратити рівновагу, тому що змінюється маса тіла і центр ваги. Краще погуляйте на свіжому повітрі.

Не варто міняти і чистити котячий туалет, навіть якщо це Ваш найулюбленіший кіт. Кішки переносники паразита, який викликає токсоплазмоз (така інфекція), яка Вам не загрожує. Якщо захворіти даним паразитом, то така інфекція зашкодить Вашому малюку. Тому не варто ризикувати, нехай, стежить і доглядає за вихованцем інший член сім’ї.

Залишити коментар