Сприятливі дні для зачаття дитини

Завагітніти

Кожні батьки мріють про народження здорового і красивого малюка. Щоб дитина з’явилася на світ в строк і повністю здоровенька, необхідно майбутнім батькам обов’язково пройти обстеження, і здати потрібні аналізи. Пройшовши таке обстеження, лікар розповість вам всі деталі про здоров’я як вашого, так і вашого чоловіка. У випадку, коли серйозних проблем зі здоров’ям немає, ви сміливо можете планувати майбутню вагітність. Але вам необхідно знати на початку вашого планування, що не все відразу може вийти. Не варто сильно засмучуватися в цьому випадку і накручувати себе. За статистикою у 60% молодих пар вагітність може з’явитися тільки через 6 місяців, а у інших і взагалі через рік їх статевого життя без запобігання.

Медики стверджують, що жінка повинна дуже уважно ставитися до свого здоров’я, оскільки від цього буде залежати і здоров’я майбутнього малюка. Вік жінки також впливає на можливість швидкої вагітності. До 30 років жінці з хорошим здоров’ям ставлять діагноз безпліддя, якщо вона намагається протягом року завагітніти, але вагітність так і не настає. Зі збільшенням віку цей період зменшують. Так жінкам від 30 до 35 років варто звертатися до лікаря після дев’яти місяців невдалих спроб завагітніти, а після сорока відразу по закінченню трьох місяців.

Наступний важливий момент у плануванні вагітності – це обчислення сприятливих днів для зачаття. Для цього потрібно знати тривалість циклу і час настання овуляції. Овуляція – це процес, який настає в період, коли в одному з яєчників жінки дозріває яйцеклітина, яка готова на 100% до запліднення. Овуляція наступає щомісяця в один і той же час і супроводжується рядом ознак, які і вказують на її перебіг. За медичними показниками період дозрівання яйцеклітини до моменту розриву фолікула у кожної жінки настає по різному. Бувають випадки, коли це відбувається на 8 день після настання місячних, а іноді й через місяць. Але, як правило, у здорової жінки він наступає на 14 день після початку місячних. Головна причина, яка і впливає на тривалість цього тимчасового періоду – це час, необхідний жіночому організму, щоб досягти граничного рівня концентрації естрогенів. Естрогени відповідають за підвищення вмісту лютеїнізуючого гормону. Цей гормон потрібний організму для того, щоб яйцеклітина змогла вийти через вже розірваний фолікул в черевну порожнину. Коли вміст цього гормону максимальний, значить через один або два дні настане овуляція. Для подальшого запліднення яйцеклітини, сперма чоловіка повинна потрапити в тіло жінки саме в момент виходу яйцеклітини з фолікула. Якщо цього не відбудеться, то яйцеклітина гине, оскільки період її життя всього 24 години. Ось тому і виходить, що обчислення найбільш сприятливих днів для зачаття на пряму залежить від моменту овуляції.

Лікарі рекомендують планувати зачаття дитини на літні чи осінні місяці, коли в організмі майбутніх батьків багато вітамінів, і в той же час немає простудних захворювань, а це тільки позитивно впливає на здоров’я майбутньої дитини. Щоб правильно визначити настання овуляції, можете скористатися такими методами, як календарний метод, побудова графіків базальної температури, за допомогою тестів і оцінки слизу.

Узнайте больше о такой лекарственный препарат как метронидазол, чтобы быть в курсе всех его действий и противопоказаний.

{ 4 comments… читати їх нижче або додати один }

олена

Ми з чоловіко вже три роки не можемо зачати другу дитину.
Розкажу в чому була перша причина-була ерозія на шийці матки-мені її припалили,в же її не має,но знову у нас не получається на щот дитини,тому що шийка матки повністю не відкривається для того щоб сперма мого чоловіка потрапила в середину.Я прочитала водній книжці про те що можна завагітніти під час місячних-ми попробували і все без результату.Підскажіть що нам робити

kralya

олена, проблема, як я бачу відома, тепер потрібно вирішити її з лікарем та прийняти міри. Якщо матка не пускає сперми природнім шляхом, тоді спробуйте штучні методи поєднати сперматозоїд з яйцеклітиною.

оксана

зранку після проведеної ночі з чоловіком на білизну стікає сперма. це залишки чи що?

юля

оксана..в нас такаж ситуація…..підскажіть що робити???:’(

Залишити коментар