Відчуття і психологічні аспекти, які супроводжують вагітних жінок

вагітність

Психоемоційний стан вагітної жінки часом важко пояснити. Багато що залежить від перебігу вагітності, моральної обстановки на роботі (страх звільнення і засудження) і вдома (нерозуміння, байдужість, несхвалення).
Помітно зросла статистика психічних розладів у вагітних жінок. Всі вагітні схильні до емоційних перепадів, які можуть виникати досить несподівано, і причина тому – гормональні зміни в її організмі. У такі моменти таким жінкам дуже часто не вистачає спілкування, їх бажання важко зрозуміти і пояснити. Особливо хвилюються жінки, які мають проблеми зі здоров’ям загального характеру, так і в області гінекології (викидні, невиношування, кісти, міоми, маткові кровотечі, болі низу живота).

Увага!
Часом страхи обгрунтовані: у період вагітності небажано хворіти, зокрема інфекційними хворобами (кір, вітряна, віспа). Звичайна застуда особливої ​​шкоди не несе, однак вагітній потрібно берегти себе, а не доводити себе до нервового виснаження.

У першому семестрі вагітності можливі хвилювання, страхи, тривоги за майбутнього малюка. Майбутні мами дуже втомлюються, багато сплять. У цей важливий період важливо не піддавати себе зайвим стресам, фізичним навантаженням. Дуже багато вагітних в цей період важко приймають усілякі обмеження. Занадто багато потрібно змінити або додати. Фінансові та матеріальні питання теж хвилюють вагітних. І дуже непогано, якщо ці проблеми будуть вирішувати інші члени сім’ї. Зайві хвилювання – загроза здоров’ю майбутнього малюка і його матері. Потрібно кардинально перебудовувати своє життя, змінювати устрій, бути після поряд з малюком постійно. Це хвилюючий період потрібно зуміти збалансувати свій психічний стан, займатися релаксом, відвідувати тренінги для вагітних.
З настанням другого семестру вагітна мислить вже по-іншому, психологія її думок вже носить інший характер. Перші три місяці позаду, багато проблем вирішені, вагітна активно готується, стежить за харчуванням, здоров’ям.
Третій семестр – дуже відповідальний. Особливо хвилюються майбутні мами, боячись передчасних пологів, страх пологів, болю, самотності, тривоги. В цей період зі сном є проблеми, часом малюк не дає спати, вагітна недосипає. Багато хвилюються, що не зможуть народити самі.
Протягом всього періоду вагітності для жінки важлива підтримка близьких людей, їх участь і розуміння. Вагітній не можна занадто хвилюватися, щоб в організмі не вироблявся кортизол.
Не секрет, зовнішність жінки в період змінюється, збільшується вага, тіло пристосовується до змін. Така «перебудова» дуже часто викликає тривогу, здивованість. Можливі розтяжки шкіри, різної висипки на животі і на обличчі.Таких «неприємностей» недосвідчені мами бояться, думаючи, що це назавжди. Однак це все тимчасові явища.

Також пропонуємо скористатися відеооператором на весілля, який збереже на довгі роки найщасливіший день вашого життя.

Залишити коментар