Як не погладшати під час вагітності?

Як не погладшати під час вагітності?

Пора вагітності для будь-якої жінки є тим часом, коли вона повною мірою може відчути себе людиною, яка залишить після себе слід у житті. Жити і знати, що всередині тебе зароджується нове життя – це настільки прекрасне почуття, що хочеться пурхати, якби не одне « але». Більшість новоявлених матусь стрімко повніють під час вагітності, це цілком нормальне явище і від зайвих кілограмів не залишиться й сліду в перші місяці після пологів. Але в деяких випадках жінка набирає набагато більше допустимих 10-15 кілограм. Що робити в таких випадках і як повернути цей процес назад ? Про це читайте нижче.

Під час вагітності перебудовується обмін речовин організму жінки і тому вона постійно відчуває голод. Позбутися від нього навряд чи вийде, але можна його зменшити і навчитися керувати ним. У першу чергу дотримуйтеся режиму харчування. Заплануйте на день, яку кількість їжі ви з’їсте і розділіть її на порції. Краще їсти частіше, але потрошку, ніж два -три рази на день, але великими порціями. Також необхідно виключити з раціону або звести до мінімуму ті продукти харчування, які сприяють набору ваги. Це борошняні продукти, солодощі, жирна їжа.

Віддайте перевагу білковій їжі, від якої ви не будете повніти, і яка потрібна для формування здорового організму дитини. До сьомого – восьмого місяця вагітності ваша фізична активність помітно знизиться, менше буде спалюватися калорій, тому слід трохи зменшити калорійність їжі. Одним з хороших засобів пониження почуття голоду є вживання води, компотів, морсів і соків.

Жінки повніють під час вагітності почасти й через те, що ведуть пасивний спосіб життя. У чомусь вони й праві, пробіжки і важкі фізичні вправи не підуть на користь плоду, але обмежувати себе у всьому категорично не можна. Гімнастика, плавання і прогулянки не тільки не зашкодять вам і вашій майбутній дитині, а й підуть їй  на користь.

Ви повинні жити таким же повноцінним життям, як і раніше. Це стосується практично всього, в тому числі і сну. Режим сну необхідно дотримуватися обов’язково . Привчіть свій організм спати в один і той же час і не менше 7-8 годин на добу. Недостатня кількість сну також призводить до появи зайвої ваги.

Навчіться контролювати свою вагу. Раз на кілька днів ставайте на ваги, і фіксуйте показання з них. Якщо ваша вага збільшується швидше, ніж заплановано, то потрібно вживати заходів.

Кожна вагітна жінка красива по -своєму, але потрібно прагнути бути ще краще і докладати до цього всіх зусиль. Адже зайва вага не тільки заважає вам, від неї також страждає і ваш малюк. Якщо ви не хочете думати про себе, то задумайтеся про нього.

Залишити коментар