Як позбутися післяродових розтяжок

Розтяжки

Розтяжки можуть з’явитися у кожної з нас. Навіть у деяких чоловіків вони зустрічаються. Визначальний чинник – еластичність шкіри. Найпоширеніша ситуація, коли розтяжки несподівано з’являються – протягом останніх місяців вагітності та / або перші місяці після пологів. Розтяжки виникають з нізвідки в останні три місяці вагітності. І це, незважаючи на те, що ви протягом всієї вагітності регулярно і старанно мажетесь модним кремом-гелем з ламінарії.

Скажу про негативний досвід знайомої. Краще відразу, щоб не забути. Не рекомендую користуватися покупними кремами з дуже активною дією (так це декларується). Не буду називати марок, щоб не створювати антирекламу. Зазвичай це ті, що продаються в аптеці. У них багато колагену і вони обіцяють відновити шкіру до первозданного стану. Один з таких кремів і, правда, допоміг. Ефект був вже через тиждень. Тільки ось, коли подруга перестала ним користуватися – зниклі стрії з’явилися знову. Один медичний фахівець пояснив це так – мовляв, поки користуєшся, колаген забиває пошкоджену ділянку шкіри, в результаті чого розтяжка здається менш помітною. Припиняєш користуватися – колаген з стрії йде, і розтяжка вилазить, як новенька.

Тепер про ефективні засоби. Найкраще – натуральні масла. Найбільш дієві – мигдаль, паростки пшениці, мандарин, авокадо. Їх перевага – при регулярному використанні вони так впливають на шкіру, що стимулюють її регенерацію – шкіра сама починає виробляти колаген. Розтяжки зменшуються. Деякі – без сліду. Особливо ефективно для грудей, де шкіра дуже ніжна і сприйнятлива до дії.

Які брати пропорції … В якості основного масла візьміть мигдаль. У мигдальне масло додайте решту масла в пропорції 1 / 5 (5 – мигдаль). Втирайте круговими рухами в стрії – 3-4 рази на день.

Кажуть, що все геніальне просто. З оліями якраз такий випадок. Спробуйте – не пошкодуєте. Масла можна купити майже в будь-який мережевий аптеці або ж в магазині з косметикою. Беріть ті, що зроблені в Австрії.

Залишити коментар