Як прибрати живіт після пологів

прибрати живіт після пологів

У даній статті ви обов’язково знайдете інформацію про те, як:
- Можна прибрати живіт після пологів
- Можна підтягнути живіт, а також м’язи преса після пологів
- Повернути після пологів плоский живіт
Крім довгоочікуваних радостей материнства відразу ж після пологів жінку дуже часто підстерігає і їх найголовніший розлад – дуже помітний животик, що як би Ви не намагалися втягти, нікуди не хоче зникати, та й сама талія стала вже не та. У процесі вагітності, в результаті повної гормональної перебудови організму істотно збільшується жировий прошарок. Він обов’язково повинен захищати від різних зовнішніх впливів плід. Зокрема це стосується живота, у зв’язку з чим після пологів, крім розтягнутих м’язів, які повинні згодом прийти в норму, залишається також на животі і жировий прошарок. Саме через це він трохи виступає, виглядає дуже нерівним і некрасивим. Що ж можна зробити в цій ситуації? Необхідно обов’язково істотно знизити відсоток жиру, при цьому збільшуючи одночасно силу м’язів Вашого черевного преса, надавши їм певну форму.

Ви відійшли від пологів і вже повністю готові повернутися до свого колишнього живота після пологів? Тоді прийшов час впритул попрацювати над талією і пресом після пологів.

Многих беспокоят не только вопрос красоты и здоровья, но и то как правильно выполнить откосы для пластиковых окон. На этот вопрос Вы найдете ответ посетив специализированный форум Страна мастеров.

Цікаво знати, що для того, щоб повністю прибрати живіт після пологів багато фахівців рекомендують систематично виконувати різні вправи на прес після пологів приблизно через шість тижнів після природних пологів (тільки з дозволу лікаря!). А також через приблизно два або три місяці після кесарева (при цьому обов’язковою є консультація гінеколога).

Ні в якому разі не можна перестаратися з навантаженням. Вашому тілу в цей час потрібні тільки щадні умови. Найчастіше лікарі допускають серйозні для м’язів живота навантаження після 6-8 тижнів з моменту пологів.

З численної практики можна також порекомендувати відразу ж після пологів не ходити з так званим «обвишшим животом», а постійно тримати прес напруженим. Будь-то певна робота по дому, або ж прогулянки на вулиці з каляскою.

Обов’язково потрібно пам’ятати, що повернути плоский живіт після пологів можливо!

До великого щастя багатьох жінок, на сьогоднішній день існує багато корисних виробів, що дозволяють добре підтягнути і навіть повністю прибрати живіт після пологів. Для повного відновлення живота після пологів багато лікарів рекомендують спеціальний післяпологовий бандаж. Він відмінно підтягує всю абдомінальну область.

Для значного зміцнення м’язів, а також схуднення в талії дуже багато жінок віддають перевагу електронним міостимулятор. Вони дозволяють якісно тренувати м’язи за допомогою нейростимуляціі безпечної для здорового організму – дуже м’яких електричних сигналів, за допомогою яких, м’язи розслабляються і скорочуються, тобто тренуються.

Міостімулятори досить доступні і прості в застосуванні, і довели власну ефективність. За допомогою них можна не тільки лише привести в порядок живіт, але також значно підтягнути сідниці, ноги і руки.

Якщо у жінки багато терпіння можна лежачи качати прес, а найкраще – з м’ячем фітболом. М’яч фітбол – це спортивний снаряд для жінок. Крім усього цього, дуже зручно качати прес на власному домашньому турніку – при цьому виконуючи підтягування ніг у висі до живота.

Цікаво знати, що на сьогоднішній день косметична індустрія випускає спеціальні пластирі під назвою «плоский животик». Вони прибирають живіт після пологів. Дуже ефективні разом з різними фізичними вправами, оскільки значно прискорюється обмін речовин.

Залишити коментар