Як відновити груди після годування

Як відновити груди після годування

 

Після народження малюка форма грудей зазнає значних змін. Колишні пружні і округлі форми стають обвислими і як би виснаженими. Незалежно від того, годуєте ви дитину грудьми чи ні, дані метаморфози відбудуться. Виходить це з причини того, що молочні залози стають менші, а шкіра все ще сильно розтягнута, крім того, жир, який був накопичений під час вагітності, витрачається.

Але це все не означає, що надати грудям форму буде неможливо. Щоб форма грудей була красивою, їх м’язи повинні знаходитися в постійній роботі, приплив крові повинен бути інтенсивним.

Що вам допоможе надати грудям форму:
1. Зміцнити груди можна за допомогою холодної води.
Можна використовувати контрастний душ, який буде надавати стимулюючу дію. Візьміть за правило, щоранку, протягом хвилини, обливати по черзі кожну молочну залозу спочатку теплою, а потім холодною водою. Таким чином, ви зміцните стінки судин.

Спробуйте охолоджувати груди льодом. Це дуже складно, але результат перевершить всі очікування. Холод стягне пори шкіри, поліпшить кровопостачання.

2. Використовуйте крем.
На шкірі грудей відсутні сальні залози, тому наносите щодня на неї крем. Є крема, до складу яких входить ряд корисних речовин: кремній, колаген, екстракт плюща, вони сприяють швидкій регенерації шкіри.

3. Масаж для декольте.
Розігрійте в долонях крем, круговими рухами наносьте на груди, уникаючи області сосків, потім рухами проведіть масаж декольте. Це дозволить краще засвоїтися мікроелементам і поліпшить кровопостачання.

Для грудей буде корисна маска, яку вам слід робити 1 раз на тиждень. Нанесіть на зону декольте і груди 200 гр. вершкового сиру, потримайте хвилин 20, потім змийте. Ця процедура розгладить дрібні зморшки.

4. Пишні форми.
Щоб надати грудям красиві пишні форми можна скористатися, спеціальним бюстгальтером. Він має подушечки наповнені гелем.

Не забувайте тримати спину рівно, а живіт втягувати. Це надає грудям додатковий візуальний об’єм.

5. Відмовтеся від солі.
Харчування займає не останнє місце в боротьбі за красу грудей. Не вживайте велику кількість солі, це призводить до розтягування тканин через накопичувану в них воду. Вживайте більше продуктів які містять вітамін С.

Що шкодить формі грудей:
1. Не допускайте тривалого впливу на груди води, це призведе до зневоднення шкіри.
2. Ховайте шкіру від сонця. Надмірна засмага призведе до пігментації шкіри і появи зморшок.
3. Не забувайте носити бюстгальтери, інакше шкіра грудей розтягнеться.

Вправи для тренування м’язів грудей:
Робіть дані вправи не менше 3 разів на день.
1. Грудний прес.
Вправа робиться з положення стоячи. Руки треба скласти перед собою, лікті направити в сторони, кисті рук разом, як в положенні, коли моляться. Долоні притискають сильно один до одного. Тримають 20 секунд. Повторити 10 разів.

2. Розтягування.
Положення стоячи. Пальці рук схрещені, лікті спрямовані в сторони. Розтягуйте руки один від одної. Тримати 20 секунд. Повторити 15 разів.

3. Вправа, яка додасть об’єм.
Вправу робити з положення стоячи. У руки візьміть по гантелі  (не більше 1 кг). Руки зігніть перед тулубом під прямим кутом. Лікті підніміть до рівня плечей. Потім підніміть руки на 10 см і повільно опустіть. Повторіть 3 рази.

4. Вправа для зміцнення м’язів.
Стисніть долоньки перед грудьми, лікті знаходяться в горизонтальному положенні. Потримайте трохи, зберігаючи напругу, потім розслабте. Ця вправа допоможе скоректувати поставу, що в свою чергу, підніме груди.

 

Залишити коментар