Який вплив на вагітну жінку мають розмови по мобільному телефону

вагітність
Той факт, що розмови по мобільному чинять негативний вплив на здоров’я людей, відомий давно. Вся справа в електромагнітних променях. Ця проблема до кінця не вивчена, однак, є деякі достовірні дані про шкоду цих випромінювань на вагітних жінок і на внутрішньоутробний розвиток їхніх дітей.
Як відомо, випромінювані радіохвилі мають властивість розігрівати тканини, а радіочастотний сигнал робить негативний вплив на біохімічні реакції в клітинах, а також порушує обмін речовин в цілому.
Крім порушення роботи біохімічних реакцій, електромагнітні поля негативно впливають на формування центральної нервової системи плода (ембріона), можливі поява пухлин слухового нерва. Страждає і сама майбутня мама, її здоров’я. Вона відчуває дуже сильну втому, дратівливість, нервозність, пригніченість, моральну пригніченість.
У деяких країнах світу отримані цікаві результати досліджень, в яких брали участь вагітні жінки. Спочатку їм була проведена sms розсилка в якій повідомлялося, що в завдання однієї групи входило розмовляти по мобільному телефону близько двох годин на день, а інші зовсім відмовлялися від його послуг. Як результат – погіршення здоров’я діагностували у їх народжених дітей порушення нервової та системи порушення сну, емоційна неврівноваженість в цілому. Ті ж мами, хто утримався від розмов по мобільному – у таких дітей ознак психо – емоційного розладу не виявили.

Мобільний телефон – це та річ, без якої людина вже не уявляє свого життя. Вагітні теж не бажають відгороджуватися від усього світу, і повністю відмовитися від їх використання. Однак скоротити з ним контакт все ж потрібно, заради свого здоров’я і здоров’я майбутньої дитини.
Майбутній мамі не можна носити мобільний телефон на грудях (в майбутньому проблем з серцем не уникнути, адже в період вагітності воно несе і без того величезне навантаження), на поясі. Для цього є сумка, там йому і місце. На ніч його треба прибирати з подушки і взагалі з ліжка. Біля голови і вух його не кладуть (не варто жартувати з головним мозком). Усім вагітним без винятку варто обмежувати розмови по мобільному (до 50 хвилин в день і навіть менше).
Вагітна жінка у відповіді за своє здоров’я і за здоров’я своїх дітей. Варто подумати про це і убезпечити себе, звівши контакт з мобільним телефоном до мінімуму, і пам’ятати – безпечних моделей телефону не існує.

Залишити коментар