Загальний календар вагітності

Календар вагітності
Вагітність - це найпрекрасніший період нашого життя. Але цей період дуже нелегкий. Іноді він підносить нам сюрпризи, а іноді – неприємності. Так хочеться хоч крадькома зазирнути в майбутнє і дізнатися, що станеться через буквально кілька тижнів. До чого себе готувати і чого очікувати. Для цього розумні вчені створили загальний календар вагітності, в основу якого поклали багаторічні вивчення поведінки матері і плоду під час вагітності. Тепер ми представляємо цей календарик і тобі. Користуйся на здоров’я!

Календар вагітності. Готуємося до щастя

1-5 тижні
Твоє тіло.
Зараз тобі слід бути дуже уважною до свого здоров’я. Адже тепер ти не одна. Ніякої мови про алкоголь чи сигарети і бути не може. Ти ж доросла, повинна розуміти.
Поміняй свій раціон: віддавай перевагу овочам, фруктам, злакам, їжі, яка містить вітаміни. Тепер ти харчуєшся за двох.
Не перевтомлюйся, не розморюй себе стресами. Гуляй на свіжому повітрі частіше. Будь активною. Більше спорту – це твій девіз на майбутні пару тижнів.
Твоя дитина
Крихітка всередині тебе росте. Ембріон вже близько двох міліметрів у довжину. В цей період мікроскопічний зародок формується як людина. Починає битися сердечко, розвиваються головні внутрішні органи, формується основа нервової системи.
6-16 тижнів
Твоє тіло
Це захоплююче перетворення. За лічені тижні твоє пузико зросло на добрий десяток сантиметрів. Тепер можеш відчувати перші рухи малюка. У цей період вагітним властиво загострення забудькуватості.
Твоя дитина
Малютка росте не по днях, а по секундах! Як на дріжджах, малюк перетворюється з пуголовка в маленьку копію батьків. Він тепер може чути звуки навколишнього середовища, у нього тепер є бровки, вії і нігтики.
17-27 тижнів. Ми пустуємо
Твоє тіло
Ти вже думаєш про пологи. Спробуй долучити майбутнього батька до світу вагітності і думки про пологи. Він не повинен стояти осторонь.
Твоя дитина
Дитятко продовжує рости. Розмір його тільця тепер близько 35 см, а важить крихітка близько 900 грамів. Легкі малюка вже розвинені, але ще поки не готові до функціонування. Маленьке диво може постукувати по стінках животика. Це прекрасне відчуття.
27-37 тижнів
Твоє тіло
Ти морально готуєшся до пологів, збираєш речі в пологовий будинок і просто насолоджуєшся останніми тижнями вагітності. Це останні миті, коли ви з дитинкою – одне ціле.
Твоя дитина
Малюк стрімко додає у вазі. Ще трохи і буде 3 кілограми!
38-40 тижнів
Фінішна пряма.
Малюк готовий до появи на світ, а радісна подія все ближче і ближче! Ах, яка ж ти зараз щаслива!

Залишити коментар