Чому шаруються нігті?

від чого шаруються нігті

Мати гарні нігті – це рівноцінно тому, що б мати доглянуте обличчя. Адже образ справжньої леді – це крихка і дуже обширна робота над собою. Але, багатьом дівчатам відомі різні проблеми з нігтьовою пластиною: то вони ламаються, то не ростуть зовсім, то шаруються. Саме про останню ми і поговоримо. Від чого ж шаруються нігті?

Головна причина розшарування нігтів

Ми використовуємо різні пилочки для нігтів, лаки-зміцнювачі, сольові ванночки, а нігті, як були поганими, так і остаются. Так від чого ж насправді шаруються нігті? Перша і найосновніша причина – це неправильне харчування. Від цього і недолік важливих для ваших нігтів мікроелементів і вітамінів, наприклад кальцію. Його можна отримати разом з вітаміном D, оскільки організм погано сприймає чистий кальцій.
Також, чимало важливу роль відіграє недолік кремнію. Що б заповнити цей мікроелемент, потрібно більше їсти різні салати, смородину, банани, петрушку і стручкову квасолю.
Брак заліза в організмі теж є однією з причин розшарування нігтів. Тут вам допоможуть бобові, сухофрукти, печінка, яєчний жовток, пісне м’ясо, а також чаї з кульбаб і лопуха.

Що ще впливає на поганий вигляд нігтів?

Для того, що б ваші нігті були здоровими, мало лише одного правильного харчування. Зверніть особливу увагу на висушення ваших нігтів. Відбувається це у зв’язку з щоденним миттям посуду, прибиранням, пранням та іншими домашніми справами. Для цього завжди використовуйте спеціальні гумові рукавички.
Також дуже погано впливає на структуру нігтів ацетон, тому уникайте рідини для зняття лаку, до складу яких він входить. Слідкуйте за тим, що б кожні днів 5-6 ваші нігті кілька днів перебували без будь-якого покриття. Пилочки для нігтів – це теж не мало важлива деталь для догляду за нігтями. Вони не повинні бути металевими, оскільки такі утворюють дрібні тріщини на нігтьовій пластині, згодом від чого нігті і шаруються. Що б правильно підпиляти нігтик – потрібно водити пилочкою в одному напрямку, а не в усі сторони. Якщо ви хочете підпиляти нігті з боків, то краще всього додавати їм напівквадратну або овальну форму. Завдяки цьому ви уникнете розшарування нігтів.

Дивовижний вигляд нігтів

Якщо у вас є проблема розшарування нігтів, тоді використовуйте поради, які ми вам навели вище – і ваші нігті завжди будуть здоровими, міцними і красивими. І не забувайте про різні ванночки і маски, адже вони сприяють зміцненню нігтьової пластини. І тоді ваші нігті будуть блищати своїм дивовижним виглядом!

Залишити коментар