Догляд за нігтями після нарощування

Догляд за нігтями після нарощування

Нарощування нігтів досить нешкідлива процедура, якщо вона виконується з дотриманням всіх правил досвідченим фахівцем. І все-таки, навіть при найкращому виконанні, після нарощування структура власних нігтьових пластин в тій чи іншій мірі погіршується. З цієї причини після того, як штучні нігті зняті, особливу увагу приділіть догляду за власними натуральними нігтями, щоб зміцнити їх і поліпшити пошкоджену структуру.

Один з кращих варіантів – скористатися послугами професіоналів. Багато салонів краси можуть запропонувати процедуру, яка отримала назву «запечатування нігтів». При проведенні цієї процедури нігтьові пластини обробляються різними професійними засобами, які відмінно зволожують, живлять і зміцнюють нігті. Повторювати таку процедуру рекомендується через 3 тижні.

Якщо ж немає можливості звернутися в салон краси, щоденний догляд потрібно проводити в домашніх умовах. Хороший ефект можна отримати від зміцнювальних ванн з харчовою, а ще краще з морською сіллю. Для цього необхідно розчинити трохи солі в гарячій воді, і потримати в отриманому розчині руки протягом 15 хвилин. Для кращого ефекту рекомендується додати кілька крапель оливкової або реп’яхової олії. Проробляйте щодня цю процедуру протягом трьох тижнів, після чого необхідно зробити тижневу перерву.

Також фахівці радять змащувати нігті лимонним соком і будь-яким маслом. Вітамін С, який удосталь присутній в лимонному соці, сприяє зціленню і оновленню нігтів, а масло чудово зволожує, живить і запобігає виникненню задирок.

Ще одна корисна процедура – щотижневі маски з ягід чорної або червоної смородини, ожини, чорниці, журавлини. Ягоди потрібно перетерти і помістити в отриману кашку пальці. Такі маски добре насичують нігті вітамінами, відбілюють їх і оздоровлюють.

Після нарощування такий догляд за нігтями повинен проводитися в обов’язковому порядку, інакше деформація, ламкість, відшарування нігтів та інші негативні зміни можуть стати незворотними.

Мода на удобную обувь не пройдет никогда. Распродажа испанских балеток позволит вам сэкономить свои деньги и получить качественные и стильные балетки.

Залишити коментар