Гелеве нарощування нігтів – шкідливо чи ні?

Гелеве нарощування нігтів

Сучасна жінка у багато разів більше зайнята, ніж це було близько півстоліття тому. При цьому необхідно ще й встигати стежити за своєю зовнішністю. Для того, щоб позбавити мільйони жінок по всьому світу від довгого процесу проведення манікюру, сьогодні використовується революційний метод – гелеве нарощування нігтів. З ним ви забудете, що таке численні інструменти для манікюру, а доглядати за своїми нігтями стане набагато простіше. Але прийняти рішення часто буває складно, так як не вистачає об’єктивної інформації про нігті, і про те, наскільки це шкідливо або корисно.

Як правило, поширені чотири варіанти створення штучного нігтя. Це гелевий ніготь, акриловий, тіпси і шовкове нарощування, суть якого полягає в тому, що між нігтьовою пластиною або тіпсами і гелем кладуть невеликий шматочок льону або шовку.

Штучний манікюр на коротких нігтях по технології не відрізняються від довгих, за винятком того, що нарощені довгі нігті вимагають використання форм або тіпсів, після чого довжина коригується підпилюванням. Тіпси чимось нагадують накладні пластикові нігті, але при цьому ви не зможете самі (без певних навичок і спеціальних інструментів) наростити не вийде. На них можна створити будь-який дизайн, навіть французький манікюр або акваріумний варіант нігтя.

Нігті, які нарощуються на форми, – це зовсім інший варіант. Так, на палець одягаються спеціальні форми таким чином, що одна з їх частин знаходиться під вашим нігтем (його довжина повинна складати близько двох міліметрів). На форму наноситься шар гелю або акрилу, потім не деякий час вона поміщається в ультрафіолетову лампу для висихання. Форма надається пилочкою та іншими абразивними інструментами. Після цього створюється дизайн. Перед створенням верхнього шару необхідно відполірувати ніготь і провести манікюр. Нігтьова пластина при цьому не страждає. Сьогодні використовуються такі матеріали, які можна вважати безпечними для нігтів. Навіть алергічні реакції при нарощуванні нігтів – велика рідкість. Тому ви можете не переживати за те, що нігті будуть пошкоджені або їм завдадуть зайву шкоду.

Залишити коментар