Корекція нігтів гелем. Опис процедури

Корекція нігтів гелем

Індустрія краси з кожним роком розвивається і крокує далеко вперед, і кожна жінка прагне відповідати її вимогам. Одним з правил сьогоднішньої моди є турбота про красу нігтів, благо сучасні засоби дозволяють втілити в життя буквально будь-яку фантазію.
Звичайно, доглянуті руки і нігті завжди були предметом гордості будь-якої жінки, але не завжди жінки мали у своєму арсеналі таку кількість засобів, що дозволяють виглядати нігтям ідеально. Якщо ви хочете мати довгі нігті, ідеальної форми, то на допомогу вам прийде покриття нігтів гелем.

Процедура корекції нігтів гелем

Корекція нігтів гелем – це систематичне оновлення синтетичного гелевого покриття та відновлення моделюючого матеріалу на нігтьовій пластині, для бездоганного вигляду нігтів і кращої герметизації. В результаті цієї процедури нігті залишаються захищеними на довгий час, зміцнюється їх структура, а штучне покриття не втрачає своєї форми і краси. В цілому, корекція нігтів гелем – це нанесення гелю на відрослу частину нігтя. Виконуватися процедура повинна в середньому раз на 2-3 тижні, по мірі росту натуральної нігтьової пластини.
Процедура корекції складається з декількох послідовних етапів, детальний опис яких піде нижче.
Спочатку необхідно обробити руки спеціальним дезинфікуючим засобом і видалити старе лакове покриття, якщо воно є на нігті. Далі кутикула обробляється за допомогою спеціальних пом’якшуючих засобів по догляду за нею і відсувається, щоб уникнути пошкодження при корекції. Після цього місця відшарування гелю або його деформації обробляються поліруючою пилою. При цьому слід уважно стежити за тим, щоб не пошкодити живий ніготь. Після закінчення цієї процедури, ніготь очищається і висушується.
На наступному етапі за допомогою спеціальної пилки забирається частина матеріалу з гелевого покриття, всі рухи виконуються строго паралельно розташуванню нігтя. Потім вони дезінфікуються спеціальними складами і обробляються поновлюючими засобами.
Після цих підготовчих процедур на підготовлену поверхню нігтя накладається новий шар гелю. Рекомендується використовувати по краплі, не перевищуючи норми. При виконанні цієї дії, гель не повинен потрапляти на шкіру пальців. Після цього нігті поміщаються в ультрафіолетову лампу, у якій покриття застигає протягом 20 секунд. Після того, як всі пальці будуть оброблені, необхідно закріпити результат і помістити всі пальці в лампу на 2 хвилини.
На закінчення за допомогою пилочки нігтям надається форма, вирівнюються дрібні недоліки по краях. Поверхня нігтя набуває блискучий вигляд. Після цього, з рук змиваються залишки використаних засобів, наноситься лакове покриття та проводиться комплекс доглядаючих процедур за кутикулою і шкірою рук.

Покриття нігтів гелем – краса чи шкода?

Безперечно, нігті покриті гелем виглядають бездоганно в порівнянні з натуральними. До того ж, далеко не кожна дівчина може стати володаркою красивих, довгих нігтів. Однак не слід забувати, що неправильно виконана процедура здатна завдати шкоди вашим натуральним нігтям. До того ж, природність завжди була і залишиться в моді.

Одной из самых популярных процедур по уходу за руками считается наращивание ногтей гелем, которое позволяет получить красивые длинные ногти, которые не будут ломаться и всегда будут выглядеть безупречно.

Залишити коментар