Крем для рук антивіковий. Що потрібно знати?

Крем для рук антивіковий

Руки – це найбільш важлива частина людського організму. Протягом усього життя руки виконують безліч операцій. Вони є головними помічниками людини у всьому. Шкіра рук старіє швидше всіх. По руках можна визначити, яку роботу робить людина, стежить вона за собою чи ні, якого приблизно вона віку. По руках можна навіть передбачити людську долю. Тому, руки треба берегти і вчасно за ними доглядати.

Догляд за руками. Крем для рук

Яким повинен бути догляд за руками? За руками потрібно доглядати так само, як і за будь-якою іншою частиною тіла, вдень, ввечері і у всі пори року. Руки потрібно завжди тримати в чистоті. Це корисно для шкіри самих рук і для здоров’я організму в цілому. Руки потрібно мити водою кімнатної температури. Холодна вода псує шкіру, робить її сухою. Руки необхідно захищати рукавичками при використанні хімічних речовин. Мити руки необхідно туалетним милом або спеціальним гелем, щоб уберегти від пересихання. Головним етапом у догляді за руками є використання спеціальних кремів для пом’якшення шкіри.
Яким повинен бути крем для рук? Відповідь проста. Крем для рук повинен відповідати типу шкіри і підбиратися відповідно до віку. В основному всі креми для рук на 60-80% складаються з води. Також в креми додають речовини, які утримують вологу. Прикладом таких речовин є диметикон і гліцерин. Крім усього цього, до складу крему для рук входять жирові компоненти, різні масла й бактерицидні добавки, наприклад, екстракти ромашки або календули. Лікувальне значення для шкіри рук мають рослинні екстракти. Наприклад, екстракт ромашки надає регенеруючий і заспокійливий вплив, екстракт листя алое зволожує шкіру, а масло жожоба робить руки гладкими. Крем для рук може бути емульсійним, який швидко і легко вбирається; захисним, що містить силікон, який створює на поверхні рук спеціальну плівку, що є бар’єром між шкірою і агресивним середовищем.

Антивіковий крем для рук

Крем для рук потрібно підбирати щодо віку. Чим старший людський організм, тим більше йому потрібно корисних додаткових речовин для відновлення сили, енергії і краси. Шкіра рук не виняток. Антивіковий крем для рук відрізняється складом і дією. Зрілій шкірі необхідний більш глибокий ефект, що відновлює. Крем повинен проникати глибше в шкіру, щоб розгладити зморшки і зробити шкіру гладкою і пружною. До складу більшості антивікових кремів входять вітаміни, мінерали та колагени, а також ретинол і альфа-гідрокислоти.
Антивіковий крем входить в лінії косметичних засобів багатьох виробників. Наприклад, особливою популярністю користуються антивікові крему від торгових марок Anew і Biotherm.

Залишити коментар