Крем для рук з гліцерином

Крем для рук з гліцерином

Наші руки – це та частина тіла, яка вимагає не меншої уваги, ніж обличчя. Саме тому, на полицях косметичних магазинів ми бачимо безліч засобів по догляду за ними. Кожен день жінки миють посуд або перуть. Всі ці зовнішні впливи на шкіру ваших рук залишають свій слід.

Гліцерин: за і проти

Шкіра на наших руках, за своєю природою, дуже тонка і не має ніякого жирового прошарку, тому вона дуже вразлива. Якщо ви довго тримаєте руки у воді, то вони позбавляються своєї вологи, в наслідок чого, шкіра зневоднюється. Також ми часто стикаємося з різними хімічними речовинами у складі мила, гелів та іншої побутової хімії, тому шкіра не тільки зневоднюється, але і знежирюється. І для того, що б уберегти наші рук від зовнішніх впливів, до складу багатьох кремів додають такий компонент, як гліцерин. Що ж це таке?

Гліцерин – це трьохатомний спирт, який не має ні запаху, ні кольору. За своєю консистенцією він нагадує в’язку речовину. Завдяки йому, руки наші відмінно зволожуються і живляться. Але, можна почути і те, що гліцерин тільки зовні так позитивно впливає на шкіру наших рук. І доля правди в цьому є. Справа в тому, що ця речовина відмінно забирає вологу у повітря і насичує нею шкіру. Після застосування таких косметичних засобів, наша шкіра стає гладкою, зволоженою і пом’якшеною. Але тут є одне «але». Оскільки гліцерин поглинає вологу з повітря, то ця сама волога, для початку, повинна там бути. Якщо на дворі сухий клімат або сухе повітря, то гліцерин поглинає вологу не з повітря, а з глибин вашої шкіри. Тому, застосовувати креми для рук з гліцерином варто тільки при хорошому вологому кліматі (оптимальний рівень вологості повітря 45-65%).

Який крем вибрати і де його купити

Сьогодні придбати крем для рук з гліцерином не складає ніяких труднощів. Більш того, можна зробити його в домашніх умовах. Рецепти таких кремів можна знайти на багатьох інтернет-сайтах. Але, якщо ви не хочете морочитися приготуванням крему вдома, тоді вільно відправляйтеся в косметичні магазини чи аптеки. Серед кращих брендів кремів для рук можна виділити Atrix, Garnier, Florena, Oriflame, «оксамитові ручки» та інші. Але, все ж, кращим з них і доступним за ціною є крем для рук з ромашкою і гліцерином від марки Florena.

крем для рук, крем для рук з гліцерином, гліцерин, шкіра рук, придбати крем для рук з гліцерином, крем для рук з ромашкою і гліцерином від Florena.

Продать старую мебель, снять квартиру или сделать другое объявление можно посетив сайт объявлений Rіа, который работает на вас и для вас.

Залишити коментар