Нарощування нігтів гелем на тіпси. Опис процедури

Нарощування нігтів

Правилом кожної сучасної жінки повинна стати турбота про красу нігтів. Адже саме догляд за руками і нігтями сигналізує чоловікам про стан вашого здоров’я і бажанні стежити за собою. Навіть якщо у вас ламкі й тьмяні нігті, яким складно надати красиву форму, то вихід є завжди. Наприклад, модною тенденцією з року в рік продовжує залишатися нарощування нігтів гелем. У такому випадку ви можете створити нігті будь-якої довжини і форми, які будуть чудово тримати форму, будуть стійкими до пошкоджень і протягом періоду радуватимуть вас красивими кольоровими рішеннями або дизайном.

Процедура нарощування на тіпси

Процедура нарощування нігтів являє собою зміну довжини і форми натурального нігтя за рахунок нанесення на поверхню штучного матеріалу. Ці матеріали відрізняються міцністю, виглядають природно і дозволяють надати нігтям бажаний вид. Нарощування гелем може бути вироблено двома способами – на формах або на тіпсах. Розглянемо більш детально другий варіант.
Тіпси являють собою штучні нігті, які відрізняються за формою, розміром і кольором. Вони використовуються для подовження натуральних нігтів. За допомогою спеціального клею, вони кріпляться до поверхні нігтя, але при цьому повинні покривати не більше половини нігтьової пластини. Далі, на ніготь наноситься гель, щоб сформувати повноцінну однорідну структуру.
Більш послідовно процедура нарощування нігтів гелем на тіпси складається з декількох етапів і виглядає наступним чином.
Спочатку ніготь обробляється антисептиком і обробляється кутикула. Довжина нігтя забирається практично повністю і коригується. Далі вибирається вид тіпсів (вони бувають класичними, френч-тіпси або прозорі варіанти) і підбираються тіпси за розміром до кожного нігтя.
Далі необхідно підготувати ніготь до склеювання, для цього поверхню матуєтся і знежирюється праймером. Наступним кроком є нанесення клею на контактну зону з тіпсом, після чого він притискається до нігтя на кілька секунд. Після того, як тіпси будуть приклеєні на всіх пальцях, слід приступати до обробки місця стику натурального нігтя і тіпсів. При цьому важливо не зачіпати натуральний ніготь і спилювати тільки тіпс. Відкоригувати довжину і форму типса можна за допомогою спеціальної пилки і щипців. Поверхня тіпсів полірується і порівнюється з натуральним нігтем. Для того щоб гель мав хороше зчеплення з поверхнею нігтя, слід її обробити за допомогою спеціальної пилки і зробити більш шорсткою.
На заключному етапі наноситься перший шар гелю, який закріплюється за допомогою УФ лампи. Після повного висихання гелю, ніготь обробляється поліровкою, повторно наноситься і закріплюється шар гелю. Після того, як всі пальці оброблені, наноситься доглядаючий засіб на кутикулу і формується дизайн нігтів.

Натуральна краса проти гелю

Звичайно, натуральні доглянуті нігті викликають більше захоплення, ніж віртуозна робота майстра. Однак, не завжди природна краса має довгостроковий ефект. Кожна дівчина повинна вибирати для себе, що їй ближче, адже в будь-якому випадку, догляд за нігтями не залишається непоміченим.

Красивыми и ухоженными должны быть не только ногти, но и все тело и в этом вам помогут спа салоны харьков, которые доставят вам массу удовольствия и расслабления от спа процедур.

Залишити коментар