Нарощувати нігті чи ні?

Нарощувати нігті чи ні?

Всі хочуть гарні нігті, доглянуті руки. Але скільки часу ми готові виділити для створення такої краси? Перша відповідь в більшості буде така – чим менше тим краще.

Можна робити звичайну обробку у майстра або самостійно і просто фарбувати нігті у вподобаний колір сучасними лаками, що створюють при нанесенні чудові малюнки. Але лак не довговічний абсолютно і добре якщо він протримається буквально пару днів, але частіше він починає відколюватися вже наступного дня, а якщо колір вибрали яскравий, то помітно буде відразу і зовнішній вигляд буде зіпсований. Для ледачих і зайнятих, придумали вже досить давно нарощування нігтів. Всього-то й потрібно, затратити пару трійку годин раз на 3-4 тижні і ви станете щасливою володаркою шикарних і доглянутих нігтів найближчі тижні.

Можна наростити нігті на тіпси або форми. Зазвичай нарощування нігтя роблять гелем або акрилом, а ще буває спеціальна смола, біогель.

Як відбувається сам процес нарощування? Нігтьову пластину підпилюють жорсткою пилою, але не для того щоб зробити її більш тонкою, а щоб зробити шорсткою, тому що моделюча основа міцніше зчіплюється з нерівностями, за рахунок чого нарощений ніготь може триматися тривалий час.

Майстрами вважається найміцніший моделюючий матеріал – акрил, але до його складу входить досить багато хімічних речовин, які дійсно можуть згубно позначитися на нігті. Але за рахунок фортеці, таким нігтям не страшні ніякі домашні справи.

Гель по складу схожий з натуральною нігтьовою пластиною. Такі нігті набагато красивіші, але більш ламкі. Якщо після відвідування майстра вас довжина не влаштовує, то такі нігті можнаі вкоротити самій. Гель не так сильно псує нігті, структура його дозволяє дихати рідному нігтю, за рахунок чого можна носити такі нігті без корекції на протязі всього місяця.

Біогель один з найбільш останній досягнень в нігтьовій індустрії і самий натуральний матеріал для нарощування нігтів. Ваші нігті не будуть «дерев’яними», вони будуть гнучкими і еластичними як і натуральні, а тому якщо робити у професіонала, то складно буде з боку сказати натуральні у вас нігті або нарощені. Такі нігті дорого коштують, але зате їх можна носити і мамам і вагітним.

Який би ви метод нарощування не обрали в підсумку, пам’ятайте, навіть якщо склад матеріалу для нарощування на вашу думку шкідливий – це всього лише нігті. А нігті, як відомо мають особливість рости, відповідно, дайте час і все пошкоджене відросте і відновиться.

Залишити коментар