Переваги нарощування нігтів акрилом

Акрилове нарощування нігтів

Красивий манікюр завжди виділяє жінку з натовпу. Багато психологів стверджують, що саме дивлячись на руки чоловік може визначити свою долю. Тому багато жінок віддають перевагу доглядати за собою, не забуваючи і про па

льчики.
Акрилове нарощування нігтів – процедура досить поширена. Її можна зробити в будь-якому салоні краси. От тільки знайти дійсно хорошого майстра деколи важко. Однак зупинимося на самій процедурі нарощування нігтів. Багатьох жінок така процедура рятує. Адже ламкі і тонкі нігті дуже складно привести в порядок на тривалий час. А штучні нігті приховують всі недоліки і ще й притягують погляд шикарними малюнками. Ліпленням і навіть просто кольором. Розберемося, чому ж акрилове нарощування користується такою популярністю.
Головною перевагою штучного нарощування нігтів залишається те, що такий манікюр тримається не один тиждень. Необхідно тільки проходити коригування і доглядати за нігтями. Історія застосування акрилу починається зі стоматологічних клінік. Тепер воно широко застосовується в салонах краси. Хіміки спеціально розробили склад акрилу для ліплення нігтів. Акрилові нігті не викликають алергій та подразнень.
Перевагами акрилового нарощування нігтів в порівнянні з іншими методами, наприклад нарощуванням гелем або змішаною технологією є наступні фактори.
По-перше, акрил сам висихає без використання допоміжних засобів і ультрафіолетових променів. На повне висихання потрібно всього 1,5 хвилини. Ось чому мова йшла спочатку про професійного майстра манікюру.
По-друге, якщо результат нанесення акрилу на нігті вийшов незадовільним, то зняти акрил досить просто. Варто деякий час потримати ніготь в спеціальній рідині.
По-третє, нарощування нігтів акрилом дає можливість для закладання малюнка постійного. При замішуванні акрилу можна додавати різні пудри, для додання необхідного відтінку. У цьому випадку, наносити щодня лаки на ніготь не буде необхідності.
По-четверте, якщо акриловий ніготь тріснув або володарка дивовижного манікюру якимось чином пошкодила ніготь, то не варто переживати. Акрилові нігті легко ремонтуються. Необов’язково повністю знімати ніготь і нарощувати новий.
По-п’яте, акрил захищає натуральні нігті від шкідливого впливу навколишнього середовища. При цьому не заважає росту власного нігтя.
Процедура нарощування нігтів за допомогою акрилу може проходити в декількох варіантах. Майстер може наростити нігті на тіпси, на форми і на власні нігті. У будь-якому випадку, сама процедура нарощування нігтів акрилом триває від 2 до 3 годин.
У висновку хочеться підвести підсумок усьому вище написаному. Акрил має масу переваг. Він досить натурально виглядає на нігтях. Акрил – еластичний матеріал. Він не боїться прямих ударів і злегка гнеться. Легко ремонтується. За допомогою різноманітних пудр можна створювати малюнок нігтя. Акрилові нігті можна нарощувати не тільки на руках, але й на ногах. Найбільш негативним моментом у процедурі нарощування акрилом залишається різкий запах. Однак він швидко випаровується і ніщо більше не заважає жінці насолоджуватися шикарним манікюром на її славних ручках.

Залишити коментар