Покриття нігтів гель-лаком. За і проти

гель-лак шілак

Красиві доглянуті нігті завжди були предметом гордості будь-якої дівчини. Хтось з великих людей сказав, що жінка може вийти на вулицю без макіяжу, але без манікюру ніколи. Звичайно, сучасний темп життя не завжди дозволяє виглядати бездоганно, але факт залишається фактом – жінка повинна стежити за своїми нігтями. Сучасні досягнення косметичної індустрії дозволяють втілити в життя найсміливіші кольори та несподівані ідеї.

Гібрид лаку і гелю Шілак

На сьогодні одним з найцікавіших новинок в світі моди стало покриття нігтів гель-лаком. Представляють подібні лаки фірми Шілак (Shellac) і Gelish. Такий лак наноситься на нігті так, як і звичайний лак з флакона за допомогою звичайного пензлика. Основною відмінністю від стандартного лаку є довговічність, в середньому він тримається на нігтях від двох тижнів до місяця, крім того, гель-лак не змащується, не розшаровується і не сколюється. Також лак не висихає на нігтях природним шляхом, він закріплюється за допомогою спеціальної УФ-лампи. Подібне покриття відрізняється не тільки міцністю і стійкістю, фірми також пропонують яскраві колірні рішення, які дозволять вашим нігтям виглядати неповторно.
Гель-лаки марки Шілак більш розповсюджені на сьогодні. Крім бездоганного стійкого покриття, ці лаки забезпечують живлення і зміцнення ваших нігтів, роблячи їх більш міцними.
Серед достоїнств Shellac можна відзначити наступні – лак наноситься на поверхню нігтя легко і рівномірно. Флакончик оснащений плоским пензликом, який легко покриває всю поверхню. Прогумована кришка флакона добре лягає в руку.
Враховуючи той факт, що Shellac – це поєднання звичайного лаку і гелю, перед його нанесенням не потрібно запилення нігтів.
Для повного висихання Шілака необхідно витрачати багато часу, він полімезіруется в ультрафіолетовій лампі, що забезпечує швидкий ефект. Крім того, нігті, покриті гель-лаком Шілак виглядають легко і природно, немов вони покриті звичайним лаком. Відсутня зайва товщина, яка з’являється при моделюванні нігтів.
Стійкість гель-лаку – одне з найголовніших його достоїнств. По-перше, протягом тривалого періоду часу ви можете не турбуватися про зовнішній вигляд своїх нігтів, вони будуть такими ж блискучими і мати насичений колір, як в перший день покриття. Крім того, якщо ви зібралися поїхати у відпустку або відрядження – покриття Шілак дозволить не турбуватися про свої нігті.
Єдиним мінусом є ріст нігтьової пластини. Гель-лакове покриття буде триматися на нігтях обіцяний час, але відрослі смужки нігтя не додадуть красу вашим рукам.

Загальна думка про покриття нігтів гель-лаком

Покриття нігтів гель-лаком Shellac-це дійсно коисна процедура. Якщо ви дбаєте про свій зовнішній вигляд і не можете щотижня відвідувати салони краси, це вибір для вас. Крім гарантованого насиченого і блискучого лакового покриття, ви отримуєте і оздоровчу терапію, яка буде надавати ефект протягом носіння гель-лаку.

Залишити коментар